Dordrecht, Netherlands

Start bouw nieuwe Plus

De Plus-supermarkt bij het Eemsteynplein verhuist volgend jaar naar de Maria Montessorilaan.
Peter Tromp | 11 juni 2015 15:32 | Aangepast op 11 juni 2015 15:32
De bouw van het nieuwe onderkomen start deze zomer. De winkel komt naast de Ds Johannes Bogermanschool, ter hoogte van de bussluis. Boven de winkel komen appartementen. 
De nieuwe winkel is meer dan de helft groter dan de huidige op de hoek met de Hoekenessestraat. De nieuwe Plus gaat november volgend jaar open. Tot die tijd blijft de huidige winkel open. Wat er met die oude winkelruimte gebeurt, is nog niet bekend. Een supermarkt mag er niet in.
De grond onder de nieuwe supermarkt is licht vervuild. Het lag eerst een stukje verderop, maar daar komen eengezinswoningen. Die mogen alleen op schone grond worden gebouwd. Voor winkels en appartementen geldt die voorwaarde niet. 

Foto: de plek van de nieuwe Plus naast de Ds. Joh. Bogermanschool (r)

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...