Dordrecht, Netherlands

Start bouw nieuwe Plus

De Plus-supermarkt bij het Eemsteynplein verhuist volgend jaar naar de Maria Montessorilaan.
Peter Tromp | 11 juni 2015 15:32 | Aangepast op 11 juni 2015 15:32
De bouw van het nieuwe onderkomen start deze zomer. De winkel komt naast de Ds Johannes Bogermanschool, ter hoogte van de bussluis. Boven de winkel komen appartementen. 
De nieuwe winkel is meer dan de helft groter dan de huidige op de hoek met de Hoekenessestraat. De nieuwe Plus gaat november volgend jaar open. Tot die tijd blijft de huidige winkel open. Wat er met die oude winkelruimte gebeurt, is nog niet bekend. Een supermarkt mag er niet in.
De grond onder de nieuwe supermarkt is licht vervuild. Het lag eerst een stukje verderop, maar daar komen eengezinswoningen. Die mogen alleen op schone grond worden gebouwd. Voor winkels en appartementen geldt die voorwaarde niet. 

Foto: de plek van de nieuwe Plus naast de Ds. Joh. Bogermanschool (r)

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...