Dordrecht, Netherlands

Start bouw woningen Wilgendaal

In nieuwbouwwijk Wilgenwende wordt vrijdag het startsein gegeven voor de bouw van 22 woningen.Volgens de architecten zijn de huizen geïnspireerd op herenboerderijen in de Biesbosch. Ze varieren in prijs van drie tot vijf ton en zijn inmiddels allemaal verkocht.
Peter Tromp | 6 februari 2018 17:37 | Aangepast op 6 februari 2018 17:37
In nieuwbouwwijk Wilgenwende wordt vrijdag het startsein gegeven voor de bouw van 22 woningen.Volgens de architecten zijn de huizen geïnspireerd op herenboerderijen in de Biesbosch. Ze varieren in prijs van drie tot vijf ton en zijn inmiddels allemaal verkocht.

De woningen vormen deelgebeid Wilgendaal en dat is onderdeel van Wilgenwende.

De nieuwe wijk langs de Smitsweg, nabij de aansluiting van N3 op A16.

De bouw van de eerste woningen startte ruim zeven jaar geleden. Door de crisis ontstond er flinke vertraging. Waardoor is besloten eerst een park aan te leggen om het gebied aantrekkelijker te maken.

In totaal komen hier meer dan 600 huizen in verscheidene stijlen en prijsklassen en worden er vrije kavels uitgegeven.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...

Streep door isolatiehulp: ‘Alle lopende afspraken geannuleerd’

Inwoners van onze streek kunnen voorlopig geen beroep doen op isolatiehulp vanuit de gemeenten. Het ...

Woning gesloten na vondst harddrugs

Een woning aan de Koolmees in Ridderkerk is maandag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwi...

Baggermuseum en Sliedrechts schip op nationale TV: 'Ontzettend leuke aflevering'

Het Baggermuseum in Sliedrecht is donderdag te zien in Het Klokhuis. Het TV-programma op NPO 3 beste...