Dordrecht, Netherlands

Start bouw woningen Wilgendaal

In nieuwbouwwijk Wilgenwende wordt vrijdag het startsein gegeven voor de bouw van 22 woningen.Volgens de architecten zijn de huizen geïnspireerd op herenboerderijen in de Biesbosch. Ze varieren in prijs van drie tot vijf ton en zijn inmiddels allemaal verkocht.
Peter Tromp | 6 februari 2018 17:37 | Aangepast op 6 februari 2018 17:37
In nieuwbouwwijk Wilgenwende wordt vrijdag het startsein gegeven voor de bouw van 22 woningen.Volgens de architecten zijn de huizen geïnspireerd op herenboerderijen in de Biesbosch. Ze varieren in prijs van drie tot vijf ton en zijn inmiddels allemaal verkocht.

De woningen vormen deelgebeid Wilgendaal en dat is onderdeel van Wilgenwende.

De nieuwe wijk langs de Smitsweg, nabij de aansluiting van N3 op A16.

De bouw van de eerste woningen startte ruim zeven jaar geleden. Door de crisis ontstond er flinke vertraging. Waardoor is besloten eerst een park aan te leggen om het gebied aantrekkelijker te maken.

In totaal komen hier meer dan 600 huizen in verscheidene stijlen en prijsklassen en worden er vrije kavels uitgegeven.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...