gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Start van Dordtse campagne "Koop Lokaal"

089d05503383fb06e54f1ee3e4526aaa.jpg

Woensdagochtend is de campagne "Koop Lokaal" van start gegaan. De organisatie lanceerde voor de campagne een speciale website. Hierop is zo veel mogelijk aanbod verzameld van Dordtse ondernemers.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De organisatie vindt het belangrijk dat het in tijd van corona niet te druk is in winkelcentra en de stad. Daarnaast wil zij voorkomen dat het publiek en masse online gaat shoppen bij de grote landelijke en internationale websites. Volgens de organisatie zal de horeca zwaar blijven leunen op bezorg- en afhaalacties.

Daarom zijn Dordrecht Marketing & Partners, de POBD (de centrumorganisatie) en de gemeente Dordrecht samen de campagne "Koop lokaal" gestart. Inwoners van Dordrecht kunnen winkels en horeca steunen door lokaal te kopen.

Op de speciale website staat een overzicht van het online aanbod in Dordrecht. 80 Dordtse ondernemers doen mee aan de actie. Ze hopen dat het in de toekomst meer omzet gaat genereren voor de lokale middenstand.

De gemeente heeft haar kerstpakketten ook onderdeel gemaakt van deze campagne: alle medewerkers kunnen dit jaar hun kerstpakket online bestellen bij Dordtse ondernemers.

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.