gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Start van Dordtse campagne "Koop Lokaal"

089d05503383fb06e54f1ee3e4526aaa

Woensdagochtend is de campagne "Koop Lokaal" van start gegaan. De organisatie lanceerde voor de campagne een speciale website. Hierop is zo veel mogelijk aanbod verzameld van Dordtse ondernemers.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De organisatie vindt het belangrijk dat het in tijd van corona niet te druk is in winkelcentra en de stad. Daarnaast wil zij voorkomen dat het publiek en masse online gaat shoppen bij de grote landelijke en internationale websites. Volgens de organisatie zal de horeca zwaar blijven leunen op bezorg- en afhaalacties.

Daarom zijn Dordrecht Marketing & Partners, de POBD (de centrumorganisatie) en de gemeente Dordrecht samen de campagne "Koop lokaal" gestart. Inwoners van Dordrecht kunnen winkels en horeca steunen door lokaal te kopen.

Op de speciale website staat een overzicht van het online aanbod in Dordrecht. 80 Dordtse ondernemers doen mee aan de actie. Ze hopen dat het in de toekomst meer omzet gaat genereren voor de lokale middenstand.

De gemeente heeft haar kerstpakketten ook onderdeel gemaakt van deze campagne: alle medewerkers kunnen dit jaar hun kerstpakket online bestellen bij Dordtse ondernemers.

Lees ook

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.

foto 2 opad

Het beste van 'Op Pad Met Ad': deze zomer op TV Dordrecht

Presentator Ad van den Herik geniet van een welverdiende vakantie, een mooie gelegenheid om de beste en leukste afleveringen van ´Op Pad Met Ad' van het afgelopen half jaar nog een keer uit te zenden op TV Dordrecht. We trappen af met zijn bezoek aan de Modelspoorgroep Drechtsteden.