gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Start van Dordtse campagne "Koop Lokaal"

089d05503383fb06e54f1ee3e4526aaa

Woensdagochtend is de campagne "Koop Lokaal" van start gegaan. De organisatie lanceerde voor de campagne een speciale website. Hierop is zo veel mogelijk aanbod verzameld van Dordtse ondernemers.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De organisatie vindt het belangrijk dat het in tijd van corona niet te druk is in winkelcentra en de stad. Daarnaast wil zij voorkomen dat het publiek en masse online gaat shoppen bij de grote landelijke en internationale websites. Volgens de organisatie zal de horeca zwaar blijven leunen op bezorg- en afhaalacties.

Daarom zijn Dordrecht Marketing & Partners, de POBD (de centrumorganisatie) en de gemeente Dordrecht samen de campagne "Koop lokaal" gestart. Inwoners van Dordrecht kunnen winkels en horeca steunen door lokaal te kopen.

Op de speciale website staat een overzicht van het online aanbod in Dordrecht. 80 Dordtse ondernemers doen mee aan de actie. Ze hopen dat het in de toekomst meer omzet gaat genereren voor de lokale middenstand.

De gemeente heeft haar kerstpakketten ook onderdeel gemaakt van deze campagne: alle medewerkers kunnen dit jaar hun kerstpakket online bestellen bij Dordtse ondernemers.

Lees ook

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.