Dordrecht, Netherlands

Start Zwem4daagse in het Wantijbad

Aan het weer heeft het in ieder geval niet gelegen dinsdagavond tijdens de start van de zwemvierdaagse. Met het warme weer, was het lekker afkoelen.
Dennis Koorevaar | 28 augustus 2019 17:15 | Aangepast op 28 augustus 2019 17:15
Je moet minimaal drie van de vier dagen mee zwemmen om een medaille te kunnen krijgen. Waarvan de jongeren minimaal vier baantjes moeten zwemmen en de volwassenen en gevorderde zwemmers 20.

De laatste avond van de vierdaagse staat in het teken van het thema dieren. Je mag dan komen als je favoriete dier. Een waterrat, of een zeehond. Maar een ander dier mag ook natuurlijk.

Tegelijkertijd is de zwemvierdaagse een goede training voor de City Swim van komende zaterdag. Die start in de Wolwevershaven.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...