Dordrecht, Netherlands

Start Zwem4daagse in het Wantijbad

Aan het weer heeft het in ieder geval niet gelegen dinsdagavond tijdens de start van de zwemvierdaagse. Met het warme weer, was het lekker afkoelen.
Dennis Koorevaar | 28 augustus 2019 17:15 | Aangepast op 28 augustus 2019 17:15
Je moet minimaal drie van de vier dagen mee zwemmen om een medaille te kunnen krijgen. Waarvan de jongeren minimaal vier baantjes moeten zwemmen en de volwassenen en gevorderde zwemmers 20.

De laatste avond van de vierdaagse staat in het teken van het thema dieren. Je mag dan komen als je favoriete dier. Een waterrat, of een zeehond. Maar een ander dier mag ook natuurlijk.

Tegelijkertijd is de zwemvierdaagse een goede training voor de City Swim van komende zaterdag. Die start in de Wolwevershaven.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...