Dordrecht, Netherlands

Stedelijk Dalton Lyceum debatteert over LHBT

Het Stedelijk Dalton Lyceum mag vrijdag hard aan de bak. Tijdens de voorrondes van het NK Debatteren gaat het over LHBT-emancipatie en stemplicht.
Aike van den Heuvel | 9 november 2018 15:24 | Aangepast op 9 november 2018 15:24
Ruim 110 Nederlandse vo-scholen doen mee met de 21e editie van het Nederlands Kampioenschap voor Scholieren. De eerste twee voorrondes zullen vrijdag 16 en zaterdag 17 november in het Gymnasium Camphusianum in Gorinchem plaatsvinden.


De leerlingen van het Stedelijk Dalton Lyceum gaan tijdens deze editie het debat aan over actuele maatschappelijke thema’s, waaronder LHBT-emancipatie, alcoholaccijns en het al dan niet herinvoeren van de stemplicht.


Het NK Debatteren voor Scholieren bestaat uit drie voorrondes en een finale. Per voorronde gaan de 10 beste scholen door naar de finale op Universiteit Utrecht op zaterdag 26 januari 2019.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...