Dordrecht, Netherlands

Steeds meer deelnemers DVO naar NK

Gymnastiekvereniging DVO zit in een stijgende lijn. Dit jaar gaan er 30 deelnemers naar het NK op zaterdag 25 juni in Ahoy. Dat is meer dan vorig jaar. Daarnaast gaan vier meiden dit jaar de individuele strijd aan.
Alka Goos | 20 juni 2016 16:38 | Aangepast op 20 juni 2016 16:38
“Het wordt elk jaar beter”, vertelt Gerda Kok, voorzitter technische communicatie DVO. “Steeds meer deelnemers gaan naar het NK.” Vorig jaar kwam de club terug met maar liefst 10 medailles. Aanstaande zaterdag zijn het de deelnemers van het ritmisch gym, trampoline springen en dans die op het NK verschijnen.


Turnsters

Negen turnsters van DVO stonden in mei op het NK hier in Dordrecht. Helaas kunnen zij niet mee naar Ahoy. “DVO turnt in de eerste-, tweede- en derde divisie. In Ahoy is alleen eredivisie turnen. Dat halen wij niet, dan moeten we meer dan 30 uur per week gaan trainen en dat is niet te betalen voor de vereniging. Maar wij zijn zeer tevreden over onze turnsters”, legt Kok uit.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Leerkracht zwaargewond na steekpartij tijdens musical

Corrado Francke | 16 jul 2025 23:20

Lees ook

Onbegrip op basisschool na steekpartij bij musical: 'Ik schaam me als ouder zijnde'

De allerlaatste schooldag van het jaar is een zwarte dag op basisschool Het Palet in Alblasserdam. D...

Nieuw orkest in de maak: Drechtstad en Prins Willem van Oranje stemmen af

De Drechtstad Muziekvereniging en Concertband Prins Willem van Oranje gaan samen verder als Concertb...

Egelopvang helpt recordaantal egels

De Egelopvang in Papendrecht heeft in 2024 een recordaantal van 1457 egels opgevangen. Nooit eerder ...

Eva en Timo willen huisartsenpraktijk starten: ‘Als iedereen waarnemer wordt, sterft ons vak uit’

Als jonge huisarts, net van de opleiding, meteen een praktijk overnemen of een eigen praktijk beginn...

Donderdag op TV Dordrecht: zomereditie Rijnmond Lokaal

De zomer is in volle gang en daarom zijn de tv-uitzendingen van Rijnmond Lokaal ook in een zomers ja...

Huisartsentekort in de streek dreigt: meer huisartsen met pensioen, opvolging niet eenvoudig

Door vergrijzing en stijgende zorgvraag groeit de druk op de huisartsenzorg in de streek. Weinig jon...