Dordrecht, Netherlands

Steeds meer deelnemers DVO naar NK

Gymnastiekvereniging DVO zit in een stijgende lijn. Dit jaar gaan er 30 deelnemers naar het NK op zaterdag 25 juni in Ahoy. Dat is meer dan vorig jaar. Daarnaast gaan vier meiden dit jaar de individuele strijd aan.
Alka Goos | 20 juni 2016 16:38 | Aangepast op 20 juni 2016 16:38
“Het wordt elk jaar beter”, vertelt Gerda Kok, voorzitter technische communicatie DVO. “Steeds meer deelnemers gaan naar het NK.” Vorig jaar kwam de club terug met maar liefst 10 medailles. Aanstaande zaterdag zijn het de deelnemers van het ritmisch gym, trampoline springen en dans die op het NK verschijnen.


Turnsters

Negen turnsters van DVO stonden in mei op het NK hier in Dordrecht. Helaas kunnen zij niet mee naar Ahoy. “DVO turnt in de eerste-, tweede- en derde divisie. In Ahoy is alleen eredivisie turnen. Dat halen wij niet, dan moeten we meer dan 30 uur per week gaan trainen en dat is niet te betalen voor de vereniging. Maar wij zijn zeer tevreden over onze turnsters”, legt Kok uit.

Lees ook

Overval mislukt door vluchtende caissière

Bij de Albert Heijn in winkelcentrum Bieshof heeft afgelopen maandagavond een overval plaatsgevonden...

Oekraïense vlag wappert bovenop Stadhuis

Naar aanleiding van de gebeurtenissen in Oekraïne heeft ook de gemeente Dordrecht een blauw-gele vl...

FC Dordrecht loopt zege op De Graafschap mis door blunderende scheidsrechter Kooij: 2-2

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het duel met De Graafschap. De Dordtenaren...

Tweede boosterprik voor zeventigplussers en kwetsbaren vanaf 4 maart in onze regio

De GGD Zuid-Holland Zuid begint vrijdag met het vaccineren van zeventigplussers en mensen met een kw...

Aangifte van aanranding tegen oud-topman Albert Schweitzer Ziekenhuis

Een medewerkster van het Albert Schweitzer Ziekenhuis heeft 22 februari aangifte van aanranding geda...

VVD: bouw landingsbaan voor drones

Waar andere partijen aandacht besteden aan sociale huurwoningen en hondenpoep op de stoep, hoopt de ...