Dordrecht, Netherlands

Steekpartij na ruzie

Een vechtpartij is zaterdagavond geëindigd in een steekpartij. Een 22-jarige man raakte hierbij gewond en is voor behandeling overgebracht naar het ziekenhuis.
Jordy Nijenhuis | 26 mei 2018 20:00 | Aangepast op 26 mei 2018 20:00
Het incident gebeurde in de Bosboom Toussaintstraat net voor 19.00 uur. De politie heeft kort na de steekpartij zes verdachten aangehouden waaronder de verdachte die gestoken heeft.

Het is nog onduidelijk wat er precies gebeurd is, daarom is de politie in de straat begonnen met een groot onderzoek. Duidelijk is in ieder geval dat er een vechtpartij was tussen een tiental personen op straat. Hierbij werd het slachtoffer gestoken. De aanleiding van het incident is niet duidelijk. Heeft u informatie, geef dat dan door via telefoonnummer 0900-8844.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...