Steekpartij na ruzie in bibliotheek in Dordrecht, man gewond
Een 22-jarige man is zaterdagmiddag zwaargewond geraakt bij een mogelijk steekpartij in de Stadsbibliotheek in Dordrecht. Hiervoor zou een ruzie tussen twee mannen zijn geweest. Wat er precies is gebeurd, is nog niet duidelijk.
Het incident gebeurde rond 12:30 uur in de bibliotheek op de Groenmarkt, in het centrum van de stad. Hulpdiensten snelden naar de bibliotheek, waar ambulancepersoneel en een trauma-arts hulp verleenden.
Het slachtoffer moest met spoed naar het ziekenhuis, maar was nog wel aanspreekbaar. De politie doet ter plaatse sporenonderzoek en spreekt getuigen. Voor zover bekend is er nog niemand aangehouden.
De bibliotheek bleef de rest van de dag gesloten.
Op de A16 waren aan het begin van de middag ook hulpdiensten aanwezig. In de richting van Breda vloog namelijk een auto in brand. Twee rijstroken waren tijdelijk dicht vanwege blus- en bergingswerkzaamheden. Wie richting het zuiden wilde rijden, moest rekening houden met een halfuur vertraging.
Vanwege een autobrand op de #A16 Rotterdam richting Breda zijn voor Dordrecht twee rijstroken dicht. Het voertuig is geblust en de berging is opgestart. Vanaf Zwijndrecht heb je een half uur tijdverlies. pic.twitter.com/gIjlf2myj5
— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) February 18, 2023