gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Steekpartij zorgt voor sluiting Scheffers

De Dordtse burgemeester Brok neemt binnen afzienbare tijd een besluit over café Scheffers. Afgelopen vrijdag ontstond er een vechtpartij waarbij iemand met een mes in zijn buik werd gestoken. Op verzoek van de burgemeester werd het café zaterdag voor een termijn van twee weken gesloten.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens Christien ter Linde, woordvoerster van de burgemeester, wacht de gemeente nu eerst de bestuurlijke rapportage van de politie af. ´We zijn in afwachting van het dossier en nemen naar aanleiding daarvan een besluit. Daar komt misschien vandaag al iets uit.´

Voor eigenaresse Ria van der Weijde is het besluit van Brok een hard gelag. Zij begrijpt niet dat haar café tijdelijk wordt gesloten en krijgt daarbij veel bijval van mensen, op de Facebookpagina van Scheffers, die het besluit van de burgemeester ook afkeuren.

Het is niet de eerste keer dat er een kroeg in de Dordtse binnenstad wordt gesloten. Afgelopen week nog moest Café de Pul zijn deuren sluiten voor een periode van zes maanden. Dat was naar aanleiding van een reeks incidenten in en rondom het café.

Lees ook

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.