Dordrecht, Netherlands

Steekpartij zorgt voor sluiting Scheffers

De Dordtse burgemeester Brok neemt binnen afzienbare tijd een besluit over café Scheffers. Afgelopen vrijdag ontstond er een vechtpartij waarbij iemand met een mes in zijn buik werd gestoken. Op verzoek van de burgemeester werd het café zaterdag voor een termijn van twee weken gesloten.
Kees Rijborz | 19 december 2016 12:55 | Aangepast op 19 december 2016 12:55
Volgens Christien ter Linde, woordvoerster van de burgemeester, wacht de gemeente nu eerst de bestuurlijke rapportage van de politie af. ´We zijn in afwachting van het dossier en nemen naar aanleiding daarvan een besluit. Daar komt misschien vandaag al iets uit.´

Voor eigenaresse Ria van der Weijde is het besluit van Brok een hard gelag. Zij begrijpt niet dat haar café tijdelijk wordt gesloten en krijgt daarbij veel bijval van mensen, op de Facebookpagina van Scheffers, die het besluit van de burgemeester ook afkeuren.

Het is niet de eerste keer dat er een kroeg in de Dordtse binnenstad wordt gesloten. Afgelopen week nog moest Café de Pul zijn deuren sluiten voor een periode van zes maanden. Dat was naar aanleiding van een reeks incidenten in en rondom het café.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Leerkracht zwaargewond na steekpartij tijdens musical

Corrado Francke | 16 jul 2025 23:20

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

19-jarige Tjech van RB Leipzig moet Schapekoppen aan doelpunten helpen

FC Dordrecht huurt Yannick Eduardo voor één seizoen van de Duitse topclub RB Leipzig. De boomlange s...

Neergestoken leerkracht buiten levensgevaar, maar schok blijft groot: 'Ik schaam me als ouder zijnde'

De allerlaatste schooldag van het jaar is een zwarte dag op basisschool Het Palet in Alblasserdam. D...

Nieuw orkest in de maak: Drechtstad en Prins Willem van Oranje stemmen af

De Drechtstad Muziekvereniging en Concertband Prins Willem van Oranje gaan samen verder als Concertb...

Egelopvang helpt recordaantal egels

De Egelopvang in Papendrecht heeft in 2024 een recordaantal van 1457 egels opgevangen. Nooit eerder ...

Eva en Timo willen huisartsenpraktijk starten: ‘Als iedereen waarnemer wordt, sterft ons vak uit’

Als jonge huisarts, net van de opleiding, meteen een praktijk overnemen of een eigen praktijk beginn...

Donderdag op TV Dordrecht: zomereditie Rijnmond Lokaal

De zomer is in volle gang en daarom zijn de tv-uitzendingen van Rijnmond Lokaal ook in een zomers ja...