gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Steekpartij zorgt voor sluiting Scheffers

De Dordtse burgemeester Brok neemt binnen afzienbare tijd een besluit over café Scheffers. Afgelopen vrijdag ontstond er een vechtpartij waarbij iemand met een mes in zijn buik werd gestoken. Op verzoek van de burgemeester werd het café zaterdag voor een termijn van twee weken gesloten.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens Christien ter Linde, woordvoerster van de burgemeester, wacht de gemeente nu eerst de bestuurlijke rapportage van de politie af. ´We zijn in afwachting van het dossier en nemen naar aanleiding daarvan een besluit. Daar komt misschien vandaag al iets uit.´

Voor eigenaresse Ria van der Weijde is het besluit van Brok een hard gelag. Zij begrijpt niet dat haar café tijdelijk wordt gesloten en krijgt daarbij veel bijval van mensen, op de Facebookpagina van Scheffers, die het besluit van de burgemeester ook afkeuren.

Het is niet de eerste keer dat er een kroeg in de Dordtse binnenstad wordt gesloten. Afgelopen week nog moest Café de Pul zijn deuren sluiten voor een periode van zes maanden. Dat was naar aanleiding van een reeks incidenten in en rondom het café.

Lees ook

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.