Strovlechten, paling roken en paardrijden: tijdens de zonnige Boerendag waren genoeg activiteiten te doen.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 6 november 2026 13:25
De gemeente Dordrecht stapt over op volledig digitale parkeercontroles. De gemeente noemt het een volgende stap in de modernisering van de parkeerhandhaving. Het digitaliseren zorgt ervoor dat de handhaving geen fysieke parkeercontroles meer hoeft te doen.
De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.
De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.
Het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug is dinsdagochtend door Rijkswaterstaat op de definitieve plek geplaatst. In de bestaande brugkelder is onvoldoende ruimte voor alle nieuwe installaties en op deze manier is er een soort uitbouw gecreëerd. De operatie levert veel bekijks op langs de kant. "Heel leuk om te zien!"
Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.
Gebruikers van ParticiPand in Alblasserdam voelen zich overvallen door het gemeentebestuur nu ze het oude schoolgebouw toch wil afstoten. Het gebouw aan de Lelsstraat zou eigenlijk open blijven voor verschillende verenigingen en organisaties in het dorp, maar daar lijkt nu een streep door te gaan. “Het is extra wrang en moeilijk te begrijpen dat een flink aantal van ons dit nota bene uit de krant moest vernemen.”