gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stemmen over Bedrijven Investeringszone

Dordtse Kil 1 en 2 en Amstelwijck-West zijn nog geen onderdeel van een Bedrijven Investeringszone (BIZ). Op maandag 29 januari wordt er een vergadering belegd om daar mogelijk verandering in te brengen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een BIZ is een afgebakend gebied, zoals een bedrijventerrein of een winkelcentrum, waar ondernemers gezamenlijk investeren in zaken die de kwaliteit van het terrein verhogen. Het gaat dan om maatregelen op het gebied van veiligheid als bewaking en camera’s, maar bijvoorbeeld ook extra schoonmaak en parkeervoorzieningen. Dat als aanvulling op de taken van de gemeente. Bedrijven dragen dan bij op basis van hun WOZ-waarde.

Verschillende BIZ-en zijn al actief in Dordrecht. Louterbloemen en Krabbepolder Zeehaven Zuid zijn daar voorbeelden van.

In het Postillion hotel is er op maandag 29 januari vanaf 17.00 uur een vergadering waar aan ondernemers op Dordtse Kil 1 en 2 en Amstelwijck-West informatie wordt gegeven. Onder andere burgemeester Wouter Kolff zal zijn visie geven en ook de stemming openen. Ondernemers kunnen dan tot en met 1 maart de gelegenheid om te stemmen.

Aanmelden kan via info@bizdkaw.nl.

Lees ook

260922Installatie-Kinderburgemeester-Daan-Berat

Berat (10) is de nieuwe kinderburgemeester van Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen week werd de 10-jarige Berat officieel geïnstalleerd. Ook vijf nieuwe kinderambassadeurs gingen aan de slag. Drie kinderambassadeurs blijven nog een jaar actief. Samen laten zij de stem van kinderen in Zwijndrecht horen.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”

opma romy kersten

Ad spreekt Romy Kersten: hoe vergaat het deze jonge ‘godfluencer’?

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Romy Kersten. Niet-gelovig opgevoed, toch heeft de Dordtse op latere leeftijd gekozen voor de weg van de Heer. En inmiddels verspreidt ze het woord van God aan honderdduizenden volgers op internet.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.