Dordrecht, Netherlands

Sterkte stroming speelt zwemmers parten

Meer dan 100 zwemmers doken woensdagavond de Dordtse havens in om te oefenen voor de Swim to Fight Cancer. Een nadeel: er stond een sterke stroming, waardoor onder de Roobrug door zwemmen zelfs voor getrainde sporters een opgave was.
Marjolein Vos | 10 augustus 2017 14:23 | Aangepast op 10 augustus 2017 14:23
Maar de organisatie was tevreden. Inmiddels hebben 360 zwemmers zich aangemeld en staat de teller van de voorlopige opbrengst op 90.000 euro en dat is ongeveer evenveel als vorig jaar het geval was twee weken voor de start.

Voor het zover is, op 26 augustus, wordt de waterkwaliteit overigens nog uitgebreid getest en wordt er met een boot gekeken of er nog fietswrakken of andere voorwerpen op de bodem van de havens liggen.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...