Dordrecht, Netherlands

Sterrenburgpark op de schop

Het ontwerp van het Sterrenburgpark is al lang het gesprek van de dag. Nu is het er eindelijk. En wethouder Marco Stam plantte samen met de bewoners de aller eerste boom als startsein van de werkzaamheden.
Dennis Koorevaar | 19 december 2018 17:05 | Aangepast op 19 december 2018 17:05
Er komt een waterrijke, natuurlijke plek in het park om te spelen. Het project heeft als doel om bewoners te ondersteunen om in de buurt plekken voor spelen, bewegen en groen te creëren.


Kinderen van diverse basisscholen in Sterrenburg doen ook mee, zij mochten hun handen uit de mouwen steken om te takkenrillen en een boom te planten. Ook hun mening werd gevraagd over de inrichting van het park.

In de zomer van 2019 moet het park klaar zijn.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...