Dordrecht, Netherlands

Sterrenburgpark op de schop

Het ontwerp van het Sterrenburgpark is al lang het gesprek van de dag. Nu is het er eindelijk. En wethouder Marco Stam plantte samen met de bewoners de aller eerste boom als startsein van de werkzaamheden.
Dennis Koorevaar | 19 december 2018 17:05 | Aangepast op 19 december 2018 17:05
Er komt een waterrijke, natuurlijke plek in het park om te spelen. Het project heeft als doel om bewoners te ondersteunen om in de buurt plekken voor spelen, bewegen en groen te creëren.


Kinderen van diverse basisscholen in Sterrenburg doen ook mee, zij mochten hun handen uit de mouwen steken om te takkenrillen en een boom te planten. Ook hun mening werd gevraagd over de inrichting van het park.

In de zomer van 2019 moet het park klaar zijn.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...

Hevige regenval enorme uitdaging: ‘Met alleen groter riool red je het niet'

Hoe bereid je je voor op hevige regenval? Volgens de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn er verschil...