Dordrecht, Netherlands

Stichting Allure organiseert braderie

Stichting Allure organiseert zaterdag 20 juli een braderie op de Reeweg Oost. De stichting zet zich in voor licht verstandelijk gehandicapte jongeren die zaterdag zullen meehelpen.
Robert van Loon | 17 juli 2019 14:26 | Aangepast op 17 juli 2019 14:26
In de straat komen verschillende kramen met een divers aanbod van producten, hapjes en drankjes, muziek en veel amusement. Ook diverse ondernemers doen mee en zetten zich in. Voor kinderen zijn er springkussens en verschillende andere activiteiten.


Het was de bedoeling dat er vorig jaar ook al een braderie zou zijn maar dat kon toen door werkzaamheden aan de weg niet doorgaan. Het evenement is van 10.00 uur tot 17.00 uur.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Gedetineerde steelt hart van gevangenismedewerker: onmiddellijk ontslag

Een medewerker van de gevangenis in Dordrecht is vorige maand ontslagen vanwege een relatie met een ...

Reis mee naar een niet bestaande planeet: 'Ik wil mensen laten nadenken over de toekomst'

Zijn we bang voor de toekomst en hoe gaat die eruit zien? Het zijn de vragen die kunstenaar Evelien ...

Prijs voor Van Drunen, die Verstappen verslaat op Sportgala: ‘Heel speciaal’

De prijzenkast van Lotte van Drunen blijft zich maar vullen. Het Sliedrechtse motorcrosstalent werd ...

Politie geeft meer dan 400 dozen kattengrit van drugsdealers aan de voedselbank

De politie heeft maar liefst 427 dozen vol kattengrit aan het goede doel gedoneerd. De pakketten war...

Onrustig jaar in dit dorp met jongeren in de hoofdrol: ‘Probeer het gesprek aan te gaan’

Alblasserdammers zijn ‘gezamenlijk verantwoordelijk’ voor de jongeren in het dorp, ook als zij overl...

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...