Dordrecht, Netherlands

Stichting Allure organiseert braderie

Stichting Allure organiseert zaterdag 20 juli een braderie op de Reeweg Oost. De stichting zet zich in voor licht verstandelijk gehandicapte jongeren die zaterdag zullen meehelpen.
Robert van Loon | 17 juli 2019 14:26 | Aangepast op 17 juli 2019 14:26
In de straat komen verschillende kramen met een divers aanbod van producten, hapjes en drankjes, muziek en veel amusement. Ook diverse ondernemers doen mee en zetten zich in. Voor kinderen zijn er springkussens en verschillende andere activiteiten.


Het was de bedoeling dat er vorig jaar ook al een braderie zou zijn maar dat kon toen door werkzaamheden aan de weg niet doorgaan. Het evenement is van 10.00 uur tot 17.00 uur.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...