Stichting Hulp Oost-Europa is op zoek naar een nieuw onderkomen en een sponsor die ervoor zorgt dat de stichting er kosteloos gebruik van kan maken. Door aangescherpte regelgeving kan de stichting niet verder.
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.
Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.
Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."
Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.
Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.
De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.