gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stichting Voor Sara bestaat 1 jaar

Felicitaties en bloemen zaterdagavond voor Emine en Bram Verbrugge van de Stichting Voor Sara

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De stichting vierde namelijk haar 1 jarig bestaan en in dat jaar is een bedrag opgehaald van 230.000 euro. Dit geld is bedoeld om onderzoek te doen naar de zeldzame spierziekte waar hun dochtertje Sara aan lijdt. Feest vieren voor een doel met een schaduwrandje dus. Wereldkampioen kickboksen Rico Verhoeven is ambassadeur van de stichting en hij was ook aanwezig op het verjaardagsfeest. Om het onderzoek volledig uit te kunnen voeren is een bedrag van 500.000 euro nodig. De helft hiervan is bijna opgehaald, er kan dus nog gedoneerd worden. Voor informatie kijk op www.voorsara.nl.

Lees ook

Park Maasdonck werkzaamheden gemeente rid

Langzaam werken voor stabieler resultaat: op deze plek wordt een steunberm aangebracht

Met het lossen van een lading stenen is het startsein gegeven voor de werkzaamheden aan de oever bij Park Maasdonck in Ridderkerk. Die gaan zeker een jaar duren.

100procentslageuuuun.png

Voor het derde jaar op rij 100% slagingspercentage voor Calvijn College? ‘Geen streven’

De eindexamens komen er weer aan en dat is een spannende tijd voor veel leerlingen. Zo ook voor de studenten van het mavo op het Calvijn College in Hardinxveld-Giessendam. Maar wat opvallend is, de school heeft al twee jaar op rij een honderd procent slagingspercentage tijdens de eindexamens.

dji_fly_20260410_121609_0_1775816169716_photo_low_quality.jpg

Kamervragen over Dordrecht-West: 'Dit kan niet lang zo doorgaan'

Tweede Kamerlid Sarah Dobbe (SP) heeft Kamervragen gesteld vanwege het onderzoek dat de GGD begin april naar buiten bracht. Uit dat onderzoek blijkt dat longkanker 56 procent meer voor komt in Dordrecht-West dan in de rest van Nederland. “Het zijn schrikbarende aantallen, dus daar is wel wat aan de hand volgens mij.”

OPMA20260506 Dodenherdenking.jpg

Op Pad Met Ad: gesprekken over vrijheid bij de Dordtse dodenherdenking

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad woont presentator Ad van den Herik de dodenherdenking op het Sumatraplein bij. Hij gaat in gesprek met Dordtenaren die zich op 4 mei om 20.00 bij het plein hebben verzameld, om gezamenlijk de oorlogsslachtoffers te herdenken.

59ae28c7-fcbb-3dde-99de-c022c2e240d8.jpg

Ziya (4) haalt als jongste van zijn woonplaats zwemdiploma A

Ziya is nog maar net 4 jaar oud en heeft 'm nu al binnen: zwemdiploma A. In zijn woonplaats Sliedrecht is hij daarmee als jongste ooit afgezwommen. Hij kan niet wachten om ook zijn volgende diploma te halen.

fotoooo.jpg

Man met getrokken wapens opgepakt, agenten vinden balletjespistool en mes

De politie heeft onlangs een man aangehouden die mogelijk een vuurwapen bij zich had. Toen agenten zijn auto doorzochten, bleek het om een balletjespistool te gaan. Ook werd een mes gevonden en in beslag genomen.