Dordrecht, Netherlands

Stoelen bij tijdelijke bushalte

Er wordt niet echt dankbaar gebruik van gemaakt. Ze zijn zelfs al stuk, de stoeltjes bij de tijdelijk bushalte in de Bosboom Toussaintstraat.
Dennis Koorevaar | 17 januari 2018 11:24 | Aangepast op 17 januari 2018 11:24
Wie de stoeltjes heeft neergezet weten we niet. Toch worden ze niet gebruikt zoals ze zijn bedoeld. De stoeltjes liggen bij de noodhalte van lijn 5 richting Stadspolders ondersteboven naast de boom en nodigen niet uit om op te gaan zitten.

De stoeltjes zijn er waarschijnlijk neergezet zodat passagiers kunnen zitten. De tijdelijk halte heeft namelijk geen bankje.

De noodhalte geldt nog tot begin maart. Dan kan de originele bushalte aan de Krispijnseweg weer gebruikt worden.

Er wordt niet echt dankbaar gebruik van gemaakt. Ze zijn zelfs al stuk, de stoeltjes bij de tijdelijk bushalte in de Bosboom Toussaintstraat.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...