Dordrecht, Netherlands

Stoepranden op Statenplein slaat aan

Stoepranden op het Statenplein heeft dinsdagmiddag veel kinderen en hun ouders getrokken. Gezamenlijk speelden ze dit ‘oude’ spelletje.
Robert van Loon | 6 augustus 2019 18:17 | Aangepast op 6 augustus 2019 18:17
Het stoepranden met mobiele stoepen is een initiatief van Dordt Sport die de Dordtenaren in beweging wil houden. Zo is er een heel programma deze zomer door Dordt heen.

Zowel de kinderen als de ouders en soms zelfs de grootouders hadden het bij de activiteiten op het Statenplein erg naar hun zin, gezien het enthousiasme waarmee ze de spelletjes deden.&t=12s

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...