gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stolk: “Wethouder Reynvaan maakte puinhoop van sportparkbeleid”

09ab56feff5b3f78baf818cf76109966

Aan de Politieke Stamtafel van Studio De Witt werd er met Robbert de Boer BVD, Irene Koene Gewoon Dordt, Kitty Kruger GL en Cor van Verk PvdA gedebatteerd over het Coalitiebesluit van de Dordtse gemeenteraad om voor het Raadsvoorstel van wethouder Marco Stam te gaan.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De oppositie stemde unaniem tegen het raadsvoorstel en stelde daags na het besluit in de gemeenteraad Artikel 40 vragen. Men is van mening dat het gestelde financiële kader van 5,5 miljoen niet toereikend is voor de uitvoering van de plannen omdat deze gebaseerd zijn op de kostenberekening van 2015. Bovendien worden de betrokken sportverenigingen opgezadeld met hogere kosten of verlies van hun huidige voorziening zoals de Tafeltennisvereniging.


Margret Stolk stelde oud- portefeuillehouder Rinette Reynvaan verantwoordelijk voor de puinhoop van het Dordtse sportparken beleid. De oppositie laat het er niet bij zitten. Wanneer het college de Artikel 40 vragen niet naar tevredenheid beantwoordt overweegt de oppositie een Wob (Wet openbaarheid bestuur) verzoek in te dienen om openheid van bestuurlijke zaken te krijgen over de gang van zaken rondom het dossier Sportcampus Schenkeldijk.


De betrokken sportverenigingen geven te kennen hun eigen onderkomens maar te gaan opknappen. Zij zijn het vertrouwen in het gemeentebestuur en de politiek kwijtgeraakt.

Lees ook

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.