gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stolk: “Wethouder Reynvaan maakte puinhoop van sportparkbeleid”

09ab56feff5b3f78baf818cf76109966

Aan de Politieke Stamtafel van Studio De Witt werd er met Robbert de Boer BVD, Irene Koene Gewoon Dordt, Kitty Kruger GL en Cor van Verk PvdA gedebatteerd over het Coalitiebesluit van de Dordtse gemeenteraad om voor het Raadsvoorstel van wethouder Marco Stam te gaan.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De oppositie stemde unaniem tegen het raadsvoorstel en stelde daags na het besluit in de gemeenteraad Artikel 40 vragen. Men is van mening dat het gestelde financiële kader van 5,5 miljoen niet toereikend is voor de uitvoering van de plannen omdat deze gebaseerd zijn op de kostenberekening van 2015. Bovendien worden de betrokken sportverenigingen opgezadeld met hogere kosten of verlies van hun huidige voorziening zoals de Tafeltennisvereniging.


Margret Stolk stelde oud- portefeuillehouder Rinette Reynvaan verantwoordelijk voor de puinhoop van het Dordtse sportparken beleid. De oppositie laat het er niet bij zitten. Wanneer het college de Artikel 40 vragen niet naar tevredenheid beantwoordt overweegt de oppositie een Wob (Wet openbaarheid bestuur) verzoek in te dienen om openheid van bestuurlijke zaken te krijgen over de gang van zaken rondom het dossier Sportcampus Schenkeldijk.


De betrokken sportverenigingen geven te kennen hun eigen onderkomens maar te gaan opknappen. Zij zijn het vertrouwen in het gemeentebestuur en de politiek kwijtgeraakt.

Lees ook

stadsbus

Gratis ov vanaf 1 oktober: honderden inwoners komen in aanmerking

Wie met het ov-reist als inwoner van Dordrecht met een Dordtpas, hoeft daar vanaf 1 oktober niet meer voor te betalen. De gemeente maakt gebruik van een provinciale regeling, waarbij inwoners met een laag inkomen van 18 jaar en ouder gratis met de bus, trein of waterbus kunnen reizen.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.