De Grote Kerk gaf gisterenmiddag een verkeerde tijd vanwege een storing. Het probleem was dezelfde dag nog verholpen.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
De politie heeft vorige week zondag een automobilist van de A15 bij Hendrik-Ido-Ambacht geplukt, die nog een celstraf van 1116 dagen had open staan. Hij viel op toen hij in een auto rondreed met een kapot achterlicht.
handhaving
Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.
Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.
FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.
Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."
De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.