gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stormbaan voor honden

87917c809a672c9fcfdf0d08a8a0402c

De Dogsurvival Zuid-Holland is na twee jaar terug in Dordrecht. De achtste editie van dit evenement vindt plaats op zaterdag 1 september op Sportpark Amstelwijck.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Bij de dogsurvival wordt een parcours van 5 km afgelegd met 15 hindernissen. Dat betekent dus kruipen, springen en klauteren voor de deelnemers en hun aangelijnde hond. Er zijn evenwichtsoefeningen, varen met een vlot, waden door water en nog veel meer lastige proeven te beleven. 

De honden moeten minstens een jaar oud zijn, maar verder maakt ras of grootte niet uit. Ook de deelnemers zijn een bont gezelschap. Ze komen niet alleen uit Nederland, maar ook uit Frankrijk, België en Duitsland.

Ook voor kinderen tot en met 9 jaar is er een parcours uitgezet, korter en met minder hindernissen. Dat kan aan het einde van de dag worden afgelegd en is gratis. Daarbij moet dan wel een volwassen begeleider met een tweede lijn meelopen.

Vanaf 11.00 uur vertrekt om de 90 seconden een deelnemer en het publiek kan dat van dichtbij bewonderen. Rond vijf uur is de prijsuitreiking gepland.

Aanmelden kan via www.dogsurvival.nl

Lees ook

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.