gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stormbaan voor honden

87917c809a672c9fcfdf0d08a8a0402c

De Dogsurvival Zuid-Holland is na twee jaar terug in Dordrecht. De achtste editie van dit evenement vindt plaats op zaterdag 1 september op Sportpark Amstelwijck.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Bij de dogsurvival wordt een parcours van 5 km afgelegd met 15 hindernissen. Dat betekent dus kruipen, springen en klauteren voor de deelnemers en hun aangelijnde hond. Er zijn evenwichtsoefeningen, varen met een vlot, waden door water en nog veel meer lastige proeven te beleven. 

De honden moeten minstens een jaar oud zijn, maar verder maakt ras of grootte niet uit. Ook de deelnemers zijn een bont gezelschap. Ze komen niet alleen uit Nederland, maar ook uit Frankrijk, België en Duitsland.

Ook voor kinderen tot en met 9 jaar is er een parcours uitgezet, korter en met minder hindernissen. Dat kan aan het einde van de dag worden afgelegd en is gratis. Daarbij moet dan wel een volwassen begeleider met een tweede lijn meelopen.

Vanaf 11.00 uur vertrekt om de 90 seconden een deelnemer en het publiek kan dat van dichtbij bewonderen. Rond vijf uur is de prijsuitreiking gepland.

Aanmelden kan via www.dogsurvival.nl

Lees ook

DordtRodaRene

Nuijten na eerste nederlaag: ‘We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren’

“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."