Dordrecht, Netherlands

Stortenbeker richt New Hope op

Voormalig directeur van De Hoop Teun Stortenbeker heeft samen met zijn vrouw een nieuw pastoraal centrum New Hope opgericht.
Gert van der Steen | 15 januari 2018 11:57 | Aangepast op 15 januari 2018 11:57
Voormalig directeur van De Hoop Teun Stortenbeker heeft samen met zijn vrouw het nieuwe pastoraal centrum New Hope opgericht.

Dat wil vanuit een christelijk uitgangspunt hulp bieden bij persoonlijke, maatschappelijke en relationele problemen. Dat betekent, dat deze hulp alleen mogelijk is voor mensen die vanuit het geloof hierom vragen. Alle problemen worden dan ook met gebed benaderd. Voorlopig wordt de hulp alleen ambulant verleend, omdat de stichting nog geen pand heeft om zich te vestigen. Om dat mogelijk te maken worden donaties gevraagd.

De website van de nieuwe organisatie is te vinden op www.newhope.nu

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...