gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: aanhoudingen vanwege explosie en auto ondersteboven op A16

27621800cb5f8c4738aefe3943492bbe

De politie heeft maandagavond in Dordrecht twee mannen aangehouden die verdacht worden van het veroorzaken van een explosie in België. Verder sloeg bij een ongeluk op de A16 een voertuig over de kop en crashte een auto op het busstation naast Dordrecht Centraal.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Twee mannen zijn maandagavond in Dordrecht aangehouden door de politie. Ze worden verdacht van het veroorzaken van een explosie in België. De Nederlandse politie had vanuit België het verzoek gekregen om uit te kijken naar een auto waar de verdachten mogelijk in zouden zitten.

De auto werd gesignaleerd en met een politiehelikopter en politieauto’s gevolgd op de A16. Op de Mijlweg in Dordrecht werd de auto uiteindelijk stopgezet. De twee inzittenden zijn aangehouden.

Bij een ongeluk met twee auto’s op de A16 is een auto op zijn kop op de snelweg beland. Bij het ongeluk, dat maandagmiddag rond 17:00 uur gebeurde, raakten twee mensen lichtgewond. Zij zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Omdat de auto ondersteboven op de middelste rijbaan lag, werd de A16 bij knooppunt Ridderkerk afgesloten richting het zuiden. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Het verkeer dat vaststpmd achter het ongeluk, mocht er over de vluchtstrook langs.

Het verkeer werd omgeleid. Rond 18.00 uur stond er een file van 8 kilometer. De vertraging is opgelopen tot 40 minuten.
De politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk. Daarna is de auto weggetakeld. Rond 20.20 uur werd de A16 weer vrijgegeven.

Auto crasht op busstation bij Dordrecht Centraal
In de nacht van maandag op dinsdag is een bestuurder van een cabrio gecrasht op het busstation naast Dordrecht Centraal. De bestuurder van de auto meldde zich na het ongeluk samen met een getuige bij de politie.

Hoewel het de auto aardig in de prak is gereden, kwam de bestuurder er zonder kleerscheuren vanaf. Ook vielen er verder geen gewonden. Uit onderzoek bleek dat hij niet onder invloed was van alcohol of drugs.

Lees ook

fotohagi

Roep om meer huizen voor senioren in deze gemeente: 'Nu zitten ouderen gevangen'

De komende jaren krijgt Hardinxveld-Giessendam fors meer 85-plussers, maar geschikte woningen voor die groep blijven achter. Daarvoor waarschuwt de lokale Huurdersraad in reactie op een gemeentelijk volkshuisvestingsprogramma. "Daarin wordt deze mismatch niet benadrukt, dat moet worden opgelost."

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”