gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: aanhoudingen vanwege explosie en auto ondersteboven op A16

27621800cb5f8c4738aefe3943492bbe

De politie heeft maandagavond in Dordrecht twee mannen aangehouden die verdacht worden van het veroorzaken van een explosie in België. Verder sloeg bij een ongeluk op de A16 een voertuig over de kop en crashte een auto op het busstation naast Dordrecht Centraal.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Twee mannen zijn maandagavond in Dordrecht aangehouden door de politie. Ze worden verdacht van het veroorzaken van een explosie in België. De Nederlandse politie had vanuit België het verzoek gekregen om uit te kijken naar een auto waar de verdachten mogelijk in zouden zitten.

De auto werd gesignaleerd en met een politiehelikopter en politieauto’s gevolgd op de A16. Op de Mijlweg in Dordrecht werd de auto uiteindelijk stopgezet. De twee inzittenden zijn aangehouden.

Bij een ongeluk met twee auto’s op de A16 is een auto op zijn kop op de snelweg beland. Bij het ongeluk, dat maandagmiddag rond 17:00 uur gebeurde, raakten twee mensen lichtgewond. Zij zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Omdat de auto ondersteboven op de middelste rijbaan lag, werd de A16 bij knooppunt Ridderkerk afgesloten richting het zuiden. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Het verkeer dat vaststpmd achter het ongeluk, mocht er over de vluchtstrook langs.

Het verkeer werd omgeleid. Rond 18.00 uur stond er een file van 8 kilometer. De vertraging is opgelopen tot 40 minuten.
De politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk. Daarna is de auto weggetakeld. Rond 20.20 uur werd de A16 weer vrijgegeven.

Auto crasht op busstation bij Dordrecht Centraal
In de nacht van maandag op dinsdag is een bestuurder van een cabrio gecrasht op het busstation naast Dordrecht Centraal. De bestuurder van de auto meldde zich na het ongeluk samen met een getuige bij de politie.

Hoewel het de auto aardig in de prak is gereden, kwam de bestuurder er zonder kleerscheuren vanaf. Ook vielen er verder geen gewonden. Uit onderzoek bleek dat hij niet onder invloed was van alcohol of drugs.

Lees ook

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.