gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: aanhoudingen vanwege explosie en auto ondersteboven op A16

27621800cb5f8c4738aefe3943492bbe

De politie heeft maandagavond in Dordrecht twee mannen aangehouden die verdacht worden van het veroorzaken van een explosie in België. Verder sloeg bij een ongeluk op de A16 een voertuig over de kop en crashte een auto op het busstation naast Dordrecht Centraal.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Twee mannen zijn maandagavond in Dordrecht aangehouden door de politie. Ze worden verdacht van het veroorzaken van een explosie in België. De Nederlandse politie had vanuit België het verzoek gekregen om uit te kijken naar een auto waar de verdachten mogelijk in zouden zitten.

De auto werd gesignaleerd en met een politiehelikopter en politieauto’s gevolgd op de A16. Op de Mijlweg in Dordrecht werd de auto uiteindelijk stopgezet. De twee inzittenden zijn aangehouden.

Bij een ongeluk met twee auto’s op de A16 is een auto op zijn kop op de snelweg beland. Bij het ongeluk, dat maandagmiddag rond 17:00 uur gebeurde, raakten twee mensen lichtgewond. Zij zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Omdat de auto ondersteboven op de middelste rijbaan lag, werd de A16 bij knooppunt Ridderkerk afgesloten richting het zuiden. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Het verkeer dat vaststpmd achter het ongeluk, mocht er over de vluchtstrook langs.

Het verkeer werd omgeleid. Rond 18.00 uur stond er een file van 8 kilometer. De vertraging is opgelopen tot 40 minuten.
De politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk. Daarna is de auto weggetakeld. Rond 20.20 uur werd de A16 weer vrijgegeven.

Auto crasht op busstation bij Dordrecht Centraal
In de nacht van maandag op dinsdag is een bestuurder van een cabrio gecrasht op het busstation naast Dordrecht Centraal. De bestuurder van de auto meldde zich na het ongeluk samen met een getuige bij de politie.

Hoewel het de auto aardig in de prak is gereden, kwam de bestuurder er zonder kleerscheuren vanaf. Ook vielen er verder geen gewonden. Uit onderzoek bleek dat hij niet onder invloed was van alcohol of drugs.

Lees ook

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

foto lotus

Einde van een tijdperk: na 53 jaar verdwijnt Lotus uit winkelcentrum Sterrenburg

Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.