gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: aanhoudingen vanwege explosie en auto ondersteboven op A16

27621800cb5f8c4738aefe3943492bbe

De politie heeft maandagavond in Dordrecht twee mannen aangehouden die verdacht worden van het veroorzaken van een explosie in België. Verder sloeg bij een ongeluk op de A16 een voertuig over de kop en crashte een auto op het busstation naast Dordrecht Centraal.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Twee mannen zijn maandagavond in Dordrecht aangehouden door de politie. Ze worden verdacht van het veroorzaken van een explosie in België. De Nederlandse politie had vanuit België het verzoek gekregen om uit te kijken naar een auto waar de verdachten mogelijk in zouden zitten.

De auto werd gesignaleerd en met een politiehelikopter en politieauto’s gevolgd op de A16. Op de Mijlweg in Dordrecht werd de auto uiteindelijk stopgezet. De twee inzittenden zijn aangehouden.

Bij een ongeluk met twee auto’s op de A16 is een auto op zijn kop op de snelweg beland. Bij het ongeluk, dat maandagmiddag rond 17:00 uur gebeurde, raakten twee mensen lichtgewond. Zij zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Omdat de auto ondersteboven op de middelste rijbaan lag, werd de A16 bij knooppunt Ridderkerk afgesloten richting het zuiden. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Het verkeer dat vaststpmd achter het ongeluk, mocht er over de vluchtstrook langs.

Het verkeer werd omgeleid. Rond 18.00 uur stond er een file van 8 kilometer. De vertraging is opgelopen tot 40 minuten.
De politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van het ongeluk. Daarna is de auto weggetakeld. Rond 20.20 uur werd de A16 weer vrijgegeven.

Auto crasht op busstation bij Dordrecht Centraal
In de nacht van maandag op dinsdag is een bestuurder van een cabrio gecrasht op het busstation naast Dordrecht Centraal. De bestuurder van de auto meldde zich na het ongeluk samen met een getuige bij de politie.

Hoewel het de auto aardig in de prak is gereden, kwam de bestuurder er zonder kleerscheuren vanaf. Ook vielen er verder geen gewonden. Uit onderzoek bleek dat hij niet onder invloed was van alcohol of drugs.

Lees ook

foto nanning en kunst 1

Zo zag je de Dordtse burgemeester nog nooit: 'Heel bijzonder'

Een portret maken van burgemeester Nanning Mol. Die unieke opdracht hadden vijf leden van het jubilerende Studio 76. De werken zijn onthuld in het Dordrechts museum in aanwezigheid van de burgemeester van Dordrecht zelf. En uiteindelijk nam hij er eentje mee naar huis.

politie 01

Aantal woninginbraken in deze gemeente bijna verdubbeld, minder fraudegevallen

Het aantal woninginbraken in Hendrik-Ido-Ambacht is het afgelopen jaar fors gestegen, zo blijkt uit de Veiligheidsrapportage van die gemeente. Ook het aantal diefstallen bij bedrijven en instanties steeg, net als het aantal fietsen dat is gestolen. Wel is er een daling zichtbaar in meldingen over fraudegevallen.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.