gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: Overleden persoon Zwijndrecht, aanhoudingen en aanrijding Nassauweg

a18e23a7d224a78913deaa41bddb9da3

Op woensdagavond is in Zwijndrecht een persoon overleden in de buurt een winkelcentrum. Ook werden twee mannen aangehouden op de Dordtse Spuiboulevard. Op donderdagochtend raakte een vrouw zwaargewond bij een aanrijding op de Nassauweg.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Aan het begin van de woensdagavond is bij de ingang van winkelcentrum Passage op de hoek van de Koninginneweg een persoon overleden. Hulpdiensten kregen omstreeks 18.00 uur een reanimatieoproep, hulp kwam echter te laat.

Vanwege het onstuimige weer van gisteren is de politie uitgetrokken met een calamiteitenteam en werden er grote zwarte schermen om de persoon in kwestie heen geplaatst.

Buurtbewoners die zich zorgen maakten vanwege mogelijke criminele activiteit kunnen gerust adem halen, de politie laat via een woordvoerder weten dat er meteen een onderzoek naar de oorzaak is gestart. Uit dat onderzoek is gebleken dat de persoon een natuurlijke dood is gestorven.

Aanrijding Nassauweg
Om half tien in de ochtend raakte een fietsster op de Nassauweg in Dordrecht zwaargewond bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de hoek van de Anna Paulownastraat en de Nassauweg, naast Montessorischool Mozaïek.

De vrouw reed op een elektrische fiets en kwam de Anna Paulownastraat uitgereden. Ze is waarschijnlijk geschept door een grijze personenauto, die op dat moment op de Nassauweg reed. De voorruit van de wagen vertoonde flinke schade en ook de elektrische fiets van de vrouw is beschadigd.

De verongelukte vrouw is na een behandeling op straat door een traumahelikopter meegenomen naar het ziekenhuis in Rotterdam.

Twee mannen aangehouden
In het centrum van Dordrecht zijn op woensdagavond twee mannen aangehouden op de Spuiboulevard. De politie laat weten rond half 11 een melding te hebben binnengekregen van twee mannen die voldeden aan een signalement van een eerder gepleegd misdrijf. Dat zou gaan om een diefstal.

Een man van 40 uit Dordrecht kon zich bij de aanhouding niet legitimeren, een andere man van 39, eveneens afkomstig uit Dordrecht, had een ketting voor een motorfiets bij zich. Beide heren zijn meegenomen naar het politiebureau.

Eenmaal op het politiebureau is de man die zich niet kon legitimeren toch geïdentificeerd en is de ketting van de andere man in beslag genomen. Ondertussen zijn de mannen weer op vrije voeten omdat ze niet in verband gebracht konden worden met de eerder genoemde diefstal.

Lees ook

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”