gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: Overleden persoon Zwijndrecht, aanhoudingen en aanrijding Nassauweg

a18e23a7d224a78913deaa41bddb9da3

Op woensdagavond is in Zwijndrecht een persoon overleden in de buurt een winkelcentrum. Ook werden twee mannen aangehouden op de Dordtse Spuiboulevard. Op donderdagochtend raakte een vrouw zwaargewond bij een aanrijding op de Nassauweg.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Aan het begin van de woensdagavond is bij de ingang van winkelcentrum Passage op de hoek van de Koninginneweg een persoon overleden. Hulpdiensten kregen omstreeks 18.00 uur een reanimatieoproep, hulp kwam echter te laat.

Vanwege het onstuimige weer van gisteren is de politie uitgetrokken met een calamiteitenteam en werden er grote zwarte schermen om de persoon in kwestie heen geplaatst.

Buurtbewoners die zich zorgen maakten vanwege mogelijke criminele activiteit kunnen gerust adem halen, de politie laat via een woordvoerder weten dat er meteen een onderzoek naar de oorzaak is gestart. Uit dat onderzoek is gebleken dat de persoon een natuurlijke dood is gestorven.

Aanrijding Nassauweg
Om half tien in de ochtend raakte een fietsster op de Nassauweg in Dordrecht zwaargewond bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de hoek van de Anna Paulownastraat en de Nassauweg, naast Montessorischool Mozaïek.

De vrouw reed op een elektrische fiets en kwam de Anna Paulownastraat uitgereden. Ze is waarschijnlijk geschept door een grijze personenauto, die op dat moment op de Nassauweg reed. De voorruit van de wagen vertoonde flinke schade en ook de elektrische fiets van de vrouw is beschadigd.

De verongelukte vrouw is na een behandeling op straat door een traumahelikopter meegenomen naar het ziekenhuis in Rotterdam.

Twee mannen aangehouden
In het centrum van Dordrecht zijn op woensdagavond twee mannen aangehouden op de Spuiboulevard. De politie laat weten rond half 11 een melding te hebben binnengekregen van twee mannen die voldeden aan een signalement van een eerder gepleegd misdrijf. Dat zou gaan om een diefstal.

Een man van 40 uit Dordrecht kon zich bij de aanhouding niet legitimeren, een andere man van 39, eveneens afkomstig uit Dordrecht, had een ketting voor een motorfiets bij zich. Beide heren zijn meegenomen naar het politiebureau.

Eenmaal op het politiebureau is de man die zich niet kon legitimeren toch geïdentificeerd en is de ketting van de andere man in beslag genomen. Ondertussen zijn de mannen weer op vrije voeten omdat ze niet in verband gebracht konden worden met de eerder genoemde diefstal.

Lees ook

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.