Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: schoten gelost bij beroving, brand in evenementenlocatie

Aan de Amandelgaarde in Hendrik-Ido-Ambacht is vrijdag rond 17:30 uur een beroving met een vuurwapen geweest. Daarbij zou zijn geschoten, zegt de politie.
Corrado Francke | Rijnmond | 7 december 2024 09:00 | Aangepast op 7 december 2024 01:15
Twee jongens van ongeveer 16-jarige jongens zouden achter de beroving zitten. De politie is naar de twee op zoek en deelt hun signalement via Instagram.

De ene verdachte is ongeveer 1 meter 70 lang, heeft een smal postuur en droeg een zwarte trui met de rapper Tupac erop. De andere jongen is ongeveer 1 meter 65 lang, heeft een gezet postuur, donker krullend haar en droeg een zwarte jas.
Brand bij Event Center in Dordrecht
In de zaal van een evenementenlocatie in Dordrecht is vrijdagavond rond 20:00 uur brand ontstaan. Er vond op dat moment een feest plaats. De hele zaal stond vol met rook, laat een woordvoerder van de brandweer weten.

De brand was al geblust toen de brandweer aankwam bij het feest. Er raakte niemand gewond. Het is niet bekend hoe de brand kon ontstaan.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...