Dordrecht, Netherlands

45e Speel-In van start, voor ieder kind wat te doen

De zomeractiviteitendagen in Hardinxveld-Giessendam zijn weer begonnen. Voor de 45e keer is Speel-In het zomerse vertier voor alle kinderen in de buurt.
Redactie Streek 56 | 16 augustus 2024 10:53 | Aangepast op 16 augustus 2024 10:53
In en rond sporthal De Wielewaal is het vanaf donderdag 15 tot en met woensdag 21 augustus een komen en gaan van kinderen, ouders en activiteitenbegeleiders. Er staat namelijk veel op het programma, zoals de traditionele knutsel- en spelactiviteiten.

Maar er is meer: zo is er op vrijdag voor kinderen met een meervoudige beperking een speciale circusvoorstelling en op dinsdag gaan enkele kinderwensen in vervulling op de speciale Wensdag.

Lees ook

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...