Dordrecht, Netherlands

Auto op z'n kop in de sloot, bestuurder had te veel gedronken

De inzittenden kwamen er, wonder boven wonder, alleen met een nat pak vanaf Politie Lek en Merwede
Een bestuurder is vrijdagavond met zijn auto in een sloot beland bij Sliedrecht. De man had volgens de politie te veel gedronken en is daarvoor aangehouden.
Corrado Francke | 8 februari 2025 09:48 | Aangepast op 8 februari 2025 09:48
Het ongeluk gebeurde iets na tien uur op de N482, die Sliedrecht met onder meer Bleskensgraaf verbindt. Agenten zagen het ongeluk gebeuren en waren daarom snel ter plekke. Wonderbaarlijk genoeg raakte er niemand gewond.

Het werd al snel duidelijk dat de automobilist, die slechts een nat pak aan de crash overhield, te veel gedronken had. Op het politiebureau werd dat bevestigd door een nauwkeurige alcoholtest. Zijn rijbewijs is in beslag genomen en komt bij het Openbaar Ministerie (OM) terecht.

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Botsing nadat vrouw onwel wordt op Baanhoekweg

Een auto is woensdag op een bestelbus gebotst op de Baanhoekweg in Dordrecht. De aanrijding gebeurde...

Fastfoodrestaurant nog tot einde van de middag dicht na kleine brand

De brandweer is maandagnacht uitgerukt naar de McDonalds in Alblasserdam. Bij het fastfoodrestaurant...

112-nieuws: politie vindt cocaïne tijdens controle I Ongeval met fatbike

De politie heeft dit weekend twee mensen uit Zwijndrecht aangehouden. In de wagen waarin zij zaten, ...

Politie valt woning en sportschool binnen: twee verdachten aangehouden

Verschillende politie-eenheden hebben woensdagmiddag invallen gedaan in een woning aan de Wijngaards...

Brand in vuilniswagen, afval op straat

Aan de Cornelis Houtmanstraat in de Dordtse wijk Wielwijk heeft de chauffeur van vuilniswagen een de...

Drechttunnel tijdelijk dicht na ongeluk en verkeersregelaar aangereden

Meerdere voertuigen zijn bij de Drechttunnel betrokken geraakt bij een ongeval. Eén tunnelbuis was d...