Dordrecht, Netherlands

Auto van de weg gereden, politie zoekt getuigen

De aanrijding Politie DrechtstedenBuiten
De politie zoekt getuigen na een aanrijding in Papendrecht. Het gebeurde woensdag rond 14:40 uur op de Burgemeester Keijzerweg. De politie denkt dat de aanleiding een verkeersruzie is, die net daarvoor had plaatsgevonden.
Jonathan Sekeris | 13 februari 2025 10:44 | Aangepast op 13 februari 2025 10:44
Een 21-jarige man uit Papendrecht is aangehouden als verdachte voor het veroorzaken van de aanrijding. Daarnaast is een andere inzittende, een 54-jarige man, opgepakt op verdenking van mishandeling. Hij zou volgens de politie het slachtoffer, de bestuurder van de volkswagen, hebben mishandeld die net daarvoor van de weg was 'gedrukt'.

De twee verdachten reden in een grijze Suzuki Swift. De politie zoekt nog getuigen die de aanrijding hebben gezien en/of het conflict, dat ontstond op de Onderslag in Papendrecht. Hoe het met het slachtoffer gaat is niet bekend.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...