gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beschonken bestuurder rijdt na Oktoberfest fietsagent aan

257e1cd79834421ccde37369377dd577

Na afloop van het Oktoberfest in Sliedrecht, afgelopen zaterdag, bleek een bestuurder iets te diep in het glaasje te hebben gekeken. Toen agenten de man wilden controleren, reed hij met zijn auto een fietsagent aan. De man is aangehouden en wordt vervolgd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het gebeurde bij de uitloop van het evenement, melden wijkagenten op Instagram. Daarbij was het zoals gebruikelijk erg druk op straat. De beschonken bestuurder viel op vanwege zijn knetterende uitlaat en opmerkelijke rijgedrag.

De aanrijding gebeurde toen de man werd benaderd door een motoragent en een fietsagent. Nog voordat zij hem konden aanspreken, reed hij achteruit tegen de fietsagent aan. De fiets van de agent kwam onder het wiel van de auto terecht. De agent raakte lichtgewond.

Uit een blaastest bleek dat de 29-jarige bestuurder bijna tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. Hij is door de politie verhoord en mocht vervolgens weer naar huis. Hij wordt wel vervolgd voor het rijden onder invloed en het veroorzaken van gevaar op de weg.

Deze publicatie verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.