gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beschonken bestuurder rijdt na Oktoberfest fietsagent aan

257e1cd79834421ccde37369377dd577

Na afloop van het Oktoberfest in Sliedrecht, afgelopen zaterdag, bleek een bestuurder iets te diep in het glaasje te hebben gekeken. Toen agenten de man wilden controleren, reed hij met zijn auto een fietsagent aan. De man is aangehouden en wordt vervolgd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het gebeurde bij de uitloop van het evenement, melden wijkagenten op Instagram. Daarbij was het zoals gebruikelijk erg druk op straat. De beschonken bestuurder viel op vanwege zijn knetterende uitlaat en opmerkelijke rijgedrag.

De aanrijding gebeurde toen de man werd benaderd door een motoragent en een fietsagent. Nog voordat zij hem konden aanspreken, reed hij achteruit tegen de fietsagent aan. De fiets van de agent kwam onder het wiel van de auto terecht. De agent raakte lichtgewond.

Uit een blaastest bleek dat de 29-jarige bestuurder bijna tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. Hij is door de politie verhoord en mocht vervolgens weer naar huis. Hij wordt wel vervolgd voor het rijden onder invloed en het veroorzaken van gevaar op de weg.

Deze publicatie verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.

boudewijndegroot

Zondag op TV Dordrecht: concert Boudewijn de Groot Project

Augustus is Big Rivers maand bij RTV Dordrecht, met iedere week een ander concert van de zeer geslaagde 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. Deze zondag het Boudewijn de Groot Project met de Dordtse zanger Peter de Jong.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.