gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beschonken bestuurder rijdt na Oktoberfest fietsagent aan

257e1cd79834421ccde37369377dd577

Na afloop van het Oktoberfest in Sliedrecht, afgelopen zaterdag, bleek een bestuurder iets te diep in het glaasje te hebben gekeken. Toen agenten de man wilden controleren, reed hij met zijn auto een fietsagent aan. De man is aangehouden en wordt vervolgd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het gebeurde bij de uitloop van het evenement, melden wijkagenten op Instagram. Daarbij was het zoals gebruikelijk erg druk op straat. De beschonken bestuurder viel op vanwege zijn knetterende uitlaat en opmerkelijke rijgedrag.

De aanrijding gebeurde toen de man werd benaderd door een motoragent en een fietsagent. Nog voordat zij hem konden aanspreken, reed hij achteruit tegen de fietsagent aan. De fiets van de agent kwam onder het wiel van de auto terecht. De agent raakte lichtgewond.

Uit een blaastest bleek dat de 29-jarige bestuurder bijna tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. Hij is door de politie verhoord en mocht vervolgens weer naar huis. Hij wordt wel vervolgd voor het rijden onder invloed en het veroorzaken van gevaar op de weg.

Deze publicatie verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

Schermafdruk op 2026-08-13 12-21-57

Sluis twee dagen dicht vanwege droogte

Door de toenemende droogte is Schutsluis Kolffgemaal in Hardinxveld-Giessendam twee dagen gestremd. Waterschap Rivierenland sluit de sluis deze donderdag en vrijdag om water te besparen.

knikkeren

Elise (19) is gekroond tot knikkerkoningin van Noordeloos: 'Daar zeg je geen nee tegen'

In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.