gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beschonken bestuurder rijdt na Oktoberfest fietsagent aan

257e1cd79834421ccde37369377dd577

Na afloop van het Oktoberfest in Sliedrecht, afgelopen zaterdag, bleek een bestuurder iets te diep in het glaasje te hebben gekeken. Toen agenten de man wilden controleren, reed hij met zijn auto een fietsagent aan. De man is aangehouden en wordt vervolgd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het gebeurde bij de uitloop van het evenement, melden wijkagenten op Instagram. Daarbij was het zoals gebruikelijk erg druk op straat. De beschonken bestuurder viel op vanwege zijn knetterende uitlaat en opmerkelijke rijgedrag.

De aanrijding gebeurde toen de man werd benaderd door een motoragent en een fietsagent. Nog voordat zij hem konden aanspreken, reed hij achteruit tegen de fietsagent aan. De fiets van de agent kwam onder het wiel van de auto terecht. De agent raakte lichtgewond.

Uit een blaastest bleek dat de 29-jarige bestuurder bijna tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. Hij is door de politie verhoord en mocht vervolgens weer naar huis. Hij wordt wel vervolgd voor het rijden onder invloed en het veroorzaken van gevaar op de weg.

Deze publicatie verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”