gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beschonken bestuurder rijdt na Oktoberfest fietsagent aan

257e1cd79834421ccde37369377dd577

Na afloop van het Oktoberfest in Sliedrecht, afgelopen zaterdag, bleek een bestuurder iets te diep in het glaasje te hebben gekeken. Toen agenten de man wilden controleren, reed hij met zijn auto een fietsagent aan. De man is aangehouden en wordt vervolgd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het gebeurde bij de uitloop van het evenement, melden wijkagenten op Instagram. Daarbij was het zoals gebruikelijk erg druk op straat. De beschonken bestuurder viel op vanwege zijn knetterende uitlaat en opmerkelijke rijgedrag.

De aanrijding gebeurde toen de man werd benaderd door een motoragent en een fietsagent. Nog voordat zij hem konden aanspreken, reed hij achteruit tegen de fietsagent aan. De fiets van de agent kwam onder het wiel van de auto terecht. De agent raakte lichtgewond.

Uit een blaastest bleek dat de 29-jarige bestuurder bijna tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. Hij is door de politie verhoord en mocht vervolgens weer naar huis. Hij wordt wel vervolgd voor het rijden onder invloed en het veroorzaken van gevaar op de weg.

Deze publicatie verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

politie 02

Minderjarige jongen gewond na steekpartij op camping

Een minderjarige jongen uit Ridderkerk is vorige week gewond geraakt bij een steekpartij op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Een minderjarige jongen uit Meerssen is opgepakt.

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".