Dordrecht, Netherlands

Burgemeester sluit pand na explosie in Papendrecht

Burgemeester Margreet van Driel van Papendrecht heeft besloten een bedrijfspand met spoed te sluiten. Het betreft gebouw aan de Vondellaan, waar in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie plaatsvond.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 6 december 2024 12:59 | Aangepast op 6 december 2024 12:59
"Een dergelijke sluiting is geen lichte maatregel. Maar ik acht de spoedsluiting nodig om de veiligheid van de omgeving te waarborgen”, aldus de burgemeester. Het pand blijft voor een periode van 14 dagen gesloten. Na die periode wordt de situatie opnieuw beoordeeld en bepaald of het pand open mag of gesloten blijft.

Explosie
De politie tast nog in het duister over de precieze toedracht van de explosie. Rond 3.00 uur ´s nachts ontplofte daar vermoedelijk een vuurwerkbom bij een autopoetsbedrijf. De ingang raakte beschadigd. Er is niemand bij de explosie gewond geraakt. Verder onderzoek moet uitwijzen of het om een gerichte actie of om vandalisme gaat.

Lees ook

Mannen verrast door hoogwater Biesbosch

Twee mannen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag in de Biesbosch in de problemen gekomen toen he...

Chauffeur ontdekte dat zijn shovel in brand vloog: 'Hij is vooral geschrokken'

In een loods aan de Julianahaven in Dordrecht is woensdagochtend brand uitgebroken. Het vuur aan de ...

Drukke avondspits op A15 dinsdag, mede door ongeluk

Tussen Gorinchem en Sliedrecht heeft dinsdagmiddag een enorme file gestaan. Een aanrijding tussen ee...

Papendrechtse moestuineigenaren kunnen weer eten uit eigen tuin: 'Voelt goed'

Moestuineigenaren van de Vereniging Organische Tuin Papendrecht kunnen weer genieten van groente en...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Erik wint wéér bij Transplant Games, maar 'het gaat niet om winnen'

Het is Papendrechter Erik Paalvast gelukt zijn wereldtitel hoogspringen te verdedigen. Hij wist bij ...