Dordrecht, Netherlands

Drugsvondst leidt tot sluiting appartement in Zwijndrecht

De flat waar het drugspand ontdekt werd Google Streetview
Een appartement in de Zwijndrechtse Kapitein Luidingaflat moet voor drie maanden dicht. De woning werd gebruikt voor drugshandel, laat de gemeente weten.
Corrado Francke | 8 mei 2025 11:30 | Aangepast op 8 mei 2025 10:59
In het huis zijn 50 gram harddrugs, ruim een kilo versnijdingsmiddelen, verpakkingsmaterialen en contant geld gevonden. Het is niet bekend of er mensen zijn aangehouden.

De sluiting moet er volgens de gemeente voor zorgen dat de rust in de straat en buurt terugkeert. Ook wijkt met de sluiting eventueel brandgevaar. “Daarnaast wordt door middel van de sluiting een signaal afgegeven dat handel in en het bezitten van dergelijke hoeveelheden verdovende middelen binnen de gemeente Zwijndrecht niet getolereerd wordt."

Meest gelezen

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Touringcarbussen zorgen veel overlast in Dordtse woonwijk: 'Ik ben er nu echt klaar mee'

De gemeente Dordrecht gaat de overlast van touringcarbussen rondom de Wantijkade aanpakken. Bewoners...

112-nieuws: fietsers raken gewond na aanrijdingen

Bij meerdere ongelukken in Dordrecht zijn donderdagmiddag fietsers gewond geraakt. Het ging mis op h...

Mees (10) heeft een plan voor meer zonbescherming, gemeenteraad stemt unaniem in

Te veel zon is voor niemand goed. Daarom bedacht de 10-jarige Mees van Veen uit Papendrecht een plan...

Nieuwe pendelbus voor Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft een nieuwe pendelbus. Deze bus brengt patiënten ...

Alblasserdam bezorgd om probleemjeugd: ‘Verbinding verdient opnieuw aandacht’

Probleemjongeren in en om Alblasserdam houden de gemoederen flink bezig. Een bezorgd gemeentebestuur...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...