gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Duizenden euro's gestolen van 90-jarige vrouw; verdachte herkenbaar in beeld

c6768d05f71711e40031f14917d8e5a5

Volledig in beeld. Dat is een verdachte die een 90-jarige vrouw uit Sliedrecht oplicht. Ze raakt hierdoor duizenden euro's kwijt. De vorige keer heeft mediapartner Rijnmond de jongeman nog onherkenbaar getoond omdat hij vermoedelijk minderjarig is en om hem de kans te geven zichzelf bij de politie te melden. Dat is niet gebeurd.

Rijnmond |  | Aangepast op
De hoogbejaarde vrouw wordt op dinsdagmiddag 28 mei gebeld en ze gelooft het verhaal dat een zogenaamde Rabobankmedewerker ophangt. Volgens de man heeft hij een verdachte overschrijving op haar rekening ontdekt. Hij verzekert de vrouw dat alles in orde komt als zij haar pinpas met pincode in een envelop stopt en meegeeft aan iemand die bij haar langskomt.

De man die aanbelt om de envelop op te halen probeert vervolgens ook nog de sieraden van het hoogbejaarde slachtoffer mee te nemen omdat die beter beschermd zijn als ze voor de verzekering gefotografeerd worden. Dit mislukt omdat de kluis waarin ze liggen niet opengaat.

Na het vertrek van de ‘bankmedewerker’ krijgt de vrouw argwaan en vertelt ze het verhaal aan haar zoon. Als hij de bank belt hoort hij dat er inmiddels geld van de rekening van zijn moeder is verdwenen. De jeugdige pinner die dit doet is gefilmd bij geldautomaten in Sliedrecht en Hardinxveld -Giessendam. Waarschijnlijk is hij ook betrokken bij de oplichting van een 80-jarige vrouw uit Spijkenisse. Wie weet wie hij is?

Bel met de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000
Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van mediapartner Rijnmond.

Lees ook

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

A16-RWS131023SS001 - WNZ Frank vd Zwan_tcm26-344983

A16 bij Ridderkerk dit weekend afgesloten

De A16 bij Ridderkerk gaat dit weekend dicht vanwege groot onderhoud. Vanaf vrijdagavond 7 augustus 20.00 uur tot maandagochtend 10 augustus 05.00 uur is de snelweg afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk en knooppunt Terbregseplein.

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.