gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Duizenden euro's gestolen van 90-jarige vrouw; verdachte herkenbaar in beeld

c6768d05f71711e40031f14917d8e5a5

Volledig in beeld. Dat is een verdachte die een 90-jarige vrouw uit Sliedrecht oplicht. Ze raakt hierdoor duizenden euro's kwijt. De vorige keer heeft mediapartner Rijnmond de jongeman nog onherkenbaar getoond omdat hij vermoedelijk minderjarig is en om hem de kans te geven zichzelf bij de politie te melden. Dat is niet gebeurd.

Rijnmond |  | Aangepast op
De hoogbejaarde vrouw wordt op dinsdagmiddag 28 mei gebeld en ze gelooft het verhaal dat een zogenaamde Rabobankmedewerker ophangt. Volgens de man heeft hij een verdachte overschrijving op haar rekening ontdekt. Hij verzekert de vrouw dat alles in orde komt als zij haar pinpas met pincode in een envelop stopt en meegeeft aan iemand die bij haar langskomt.

De man die aanbelt om de envelop op te halen probeert vervolgens ook nog de sieraden van het hoogbejaarde slachtoffer mee te nemen omdat die beter beschermd zijn als ze voor de verzekering gefotografeerd worden. Dit mislukt omdat de kluis waarin ze liggen niet opengaat.

Na het vertrek van de ‘bankmedewerker’ krijgt de vrouw argwaan en vertelt ze het verhaal aan haar zoon. Als hij de bank belt hoort hij dat er inmiddels geld van de rekening van zijn moeder is verdwenen. De jeugdige pinner die dit doet is gefilmd bij geldautomaten in Sliedrecht en Hardinxveld -Giessendam. Waarschijnlijk is hij ook betrokken bij de oplichting van een 80-jarige vrouw uit Spijkenisse. Wie weet wie hij is?

Bel met de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000
Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van mediapartner Rijnmond.

Lees ook

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

DordtRodaRene

Nuijten na eerste nederlaag: ‘We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren’

“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.