gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Duizenden euro's gestolen van 90-jarige vrouw; verdachte herkenbaar in beeld

c6768d05f71711e40031f14917d8e5a5

Volledig in beeld. Dat is een verdachte die een 90-jarige vrouw uit Sliedrecht oplicht. Ze raakt hierdoor duizenden euro's kwijt. De vorige keer heeft mediapartner Rijnmond de jongeman nog onherkenbaar getoond omdat hij vermoedelijk minderjarig is en om hem de kans te geven zichzelf bij de politie te melden. Dat is niet gebeurd.

Rijnmond |  | Aangepast op
De hoogbejaarde vrouw wordt op dinsdagmiddag 28 mei gebeld en ze gelooft het verhaal dat een zogenaamde Rabobankmedewerker ophangt. Volgens de man heeft hij een verdachte overschrijving op haar rekening ontdekt. Hij verzekert de vrouw dat alles in orde komt als zij haar pinpas met pincode in een envelop stopt en meegeeft aan iemand die bij haar langskomt.

De man die aanbelt om de envelop op te halen probeert vervolgens ook nog de sieraden van het hoogbejaarde slachtoffer mee te nemen omdat die beter beschermd zijn als ze voor de verzekering gefotografeerd worden. Dit mislukt omdat de kluis waarin ze liggen niet opengaat.

Na het vertrek van de ‘bankmedewerker’ krijgt de vrouw argwaan en vertelt ze het verhaal aan haar zoon. Als hij de bank belt hoort hij dat er inmiddels geld van de rekening van zijn moeder is verdwenen. De jeugdige pinner die dit doet is gefilmd bij geldautomaten in Sliedrecht en Hardinxveld -Giessendam. Waarschijnlijk is hij ook betrokken bij de oplichting van een 80-jarige vrouw uit Spijkenisse. Wie weet wie hij is?

Bel met de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000
Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van mediapartner Rijnmond.

Lees ook

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.