gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Duizenden euro's gestolen van 90-jarige vrouw; verdachte herkenbaar in beeld

c6768d05f71711e40031f14917d8e5a5.jpg

Volledig in beeld. Dat is een verdachte die een 90-jarige vrouw uit Sliedrecht oplicht. Ze raakt hierdoor duizenden euro's kwijt. De vorige keer heeft mediapartner Rijnmond de jongeman nog onherkenbaar getoond omdat hij vermoedelijk minderjarig is en om hem de kans te geven zichzelf bij de politie te melden. Dat is niet gebeurd.

Rijnmond |  | Aangepast op
De hoogbejaarde vrouw wordt op dinsdagmiddag 28 mei gebeld en ze gelooft het verhaal dat een zogenaamde Rabobankmedewerker ophangt. Volgens de man heeft hij een verdachte overschrijving op haar rekening ontdekt. Hij verzekert de vrouw dat alles in orde komt als zij haar pinpas met pincode in een envelop stopt en meegeeft aan iemand die bij haar langskomt.

De man die aanbelt om de envelop op te halen probeert vervolgens ook nog de sieraden van het hoogbejaarde slachtoffer mee te nemen omdat die beter beschermd zijn als ze voor de verzekering gefotografeerd worden. Dit mislukt omdat de kluis waarin ze liggen niet opengaat.

Na het vertrek van de ‘bankmedewerker’ krijgt de vrouw argwaan en vertelt ze het verhaal aan haar zoon. Als hij de bank belt hoort hij dat er inmiddels geld van de rekening van zijn moeder is verdwenen. De jeugdige pinner die dit doet is gefilmd bij geldautomaten in Sliedrecht en Hardinxveld -Giessendam. Waarschijnlijk is hij ook betrokken bij de oplichting van een 80-jarige vrouw uit Spijkenisse. Wie weet wie hij is?

Bel met de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000
Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van mediapartner Rijnmond.

Lees ook

Nieuw project.jpg

Gewapende beroving op lachgasverkopers laat diepe sporen na, OM eist taakstraffen

Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.

IMG_1616 (2).jpg

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.