gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Duizenden euro's gestolen van 90-jarige vrouw; verdachte herkenbaar in beeld

c6768d05f71711e40031f14917d8e5a5

Volledig in beeld. Dat is een verdachte die een 90-jarige vrouw uit Sliedrecht oplicht. Ze raakt hierdoor duizenden euro's kwijt. De vorige keer heeft mediapartner Rijnmond de jongeman nog onherkenbaar getoond omdat hij vermoedelijk minderjarig is en om hem de kans te geven zichzelf bij de politie te melden. Dat is niet gebeurd.

Rijnmond |  | Aangepast op
De hoogbejaarde vrouw wordt op dinsdagmiddag 28 mei gebeld en ze gelooft het verhaal dat een zogenaamde Rabobankmedewerker ophangt. Volgens de man heeft hij een verdachte overschrijving op haar rekening ontdekt. Hij verzekert de vrouw dat alles in orde komt als zij haar pinpas met pincode in een envelop stopt en meegeeft aan iemand die bij haar langskomt.

De man die aanbelt om de envelop op te halen probeert vervolgens ook nog de sieraden van het hoogbejaarde slachtoffer mee te nemen omdat die beter beschermd zijn als ze voor de verzekering gefotografeerd worden. Dit mislukt omdat de kluis waarin ze liggen niet opengaat.

Na het vertrek van de ‘bankmedewerker’ krijgt de vrouw argwaan en vertelt ze het verhaal aan haar zoon. Als hij de bank belt hoort hij dat er inmiddels geld van de rekening van zijn moeder is verdwenen. De jeugdige pinner die dit doet is gefilmd bij geldautomaten in Sliedrecht en Hardinxveld -Giessendam. Waarschijnlijk is hij ook betrokken bij de oplichting van een 80-jarige vrouw uit Spijkenisse. Wie weet wie hij is?

Bel met de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000
Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van mediapartner Rijnmond.

Lees ook

ringrijk Zwijndrecht Streekomroep

Jongeman op fatbike betast fietsters: zeven meldingen in korte tijd

In Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht zijn in de afgelopen weken zeven vrouwelijke fietsers betast door iemand op een fatbike. Omdat onderzoek tot nu toe niets heeft opgeleverd, worden getuigen of andere slachtoffers opgeroepen zich te melden. Mogelijk zijn er meer slachtoffers.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle

Hennepkwekerij ontmanteld na anonieme melding

Een anonieme melding heeft begin deze maand geleid tot het oprollen van een hennepkwekerij in Hendrik-Ido-Ambacht. De kwekerij werd ontdekt in een woning in de wijk Kruiswiel.

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

pandgeslotenrid

Woning gesloten na vondst wapens en munitie

Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.