Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Voor het ongeluk werd ook een traumateam opgeroepen, maar een vanuit Brabant opgestegen helikopter werd snel weer afgemeld.
Ter plekke was te zien dat het achtergebleven jasje van de fatbiker flink bebloed was. Bij de bestuurster van de auto is zoals gebruikelijk een alcoholtest gedaan. De politie doet onderzoek wat er precies gebeurd is.
Weg tijdelijk dicht
Het ongeluk gebeurde rond kwart voor twaalf bij de rotonde met de Karel Doornmanlaan. Bestuurders die vanuit Zwijndrecht over de brug naar Dordrecht wilden, moesten tijdelijk omrijden via de A16. Reizigers die gebruik maken van bus 2, 92 en 488 richting Dordrecht, konden tijdelijk geen gebruik maken van de haltes Oud-Krispijn, Laan der Verenigde Naties en P+R Weeskinderendijk.