Dordrecht, Netherlands

Frankrijk of Italië? Nee, deze mensen vieren hun vakantie in de streek

In de zomerserie 'Op Vakantie in de Eigen Streek' neemt de streekredactie je mee langs verschillende recreatieplekken. Met deze week: camping 'Het Salamandertje' in Ottoland.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 1 augustus 2024 09:00 | Aangepast op 31 juli 2024 15:25
Tijdens de vorige afleveringen maakten we kennis met Ton Hijmering. Hij runt de kleine poldercamping samen met zijn vrouw Anja. We zagen wat de camping allemaal te bieden heeft en Ton vertelde ons hoe hij en Anja aan de camping zijn gekomen. Ook zagen we een aantal werkzaamheden op de camping.

In deze aflevering maken we kennis met mensen uit de streek, die ervoor kozen om binnen de eigen streekgrenzen vakantie te vieren. Bekijk het hieronder:

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...