Dordrecht, Netherlands

Huis en werkplaats in lichterlaaie, bewoners op tijd buiten

De brandweer rukte massaal uit stockfoto: Corrado Francke
Aan de Bazeldijk in het dorpje Hoogblokland in de gemeente Molenlanden woedt zaterdagochtend een grote brand in een huis. Ook een naastgelegen werkplaats heeft vlam gevat.
Rijnmond | 4 januari 2025 09:55 | Aangepast op 4 januari 2025 09:55
Beide panden staan helemaal in brand en zijn niet meer te redden. De brandweer is andere panden in de buurt aan het koelen om te voorkomen dat de vlammen ook daarheen overslaan.

De bewoners van het pand zijn ongedeerd gebleven en worden in de buurt opgevangen. Een ambulance is wel aanwezig en heeft één iemand nagekeken.

Een sloopkraan is aanwezig om delen van de woning en de werkplaats af te breken, zodat de brandweer beter kan blussen.

Deze publicatie verscheen eerder via onze mediapartner Rijnmond.

112-nieuwssite ZHZActueel maakte de volgende beelden van de brand:

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...