Dordrecht, Netherlands

Hulpdiensten rukken groots uit na vondst spullen van visser

De brandweer speurt uit voorzorg het water af Politie Drechtsteden Buiten
De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag massaal naar Hendrik-Ido-Ambacht gesneld, waar dames spullen langs de waterkant vonden. Uiteindelijk bleek het te gaan om een visser die een stukje verderop zijn nieuwe stek had gevonden.
Corrado Francke | 8 februari 2025 20:02 | Aangepast op 8 februari 2025 20:02
"Gelukkig was alles in orde en kon iedereen met vervolg", schrijven agenten op Instagram. Naast de politie werd vooral de brandweer opgeroepen voor de inzet aan de Dorpsstraat. Zo kwam er onder meer een duikteam op de melding af.

Na een zoektocht werd de politie getipt dat de eigenaar van de spullen iets verderop aan het vissen was. Dat bleek zo te zijn, waarna de hulpdiensten weer retour konden.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...