gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jubileum gevierd met 24-uurs muziekmarathon: 'Iedereen is welkom!'

ad53223e6ecfca9315ad0976ff6e3989

Van zelf muziek maken tot aan ochtendgymnastiek op de klanken van een feestband. Muziekvereniging Soli Deo Gloria uit Alblasserdam pakt groot uit om het 125-jarig bestaan te vieren: door een muziekmarathon te organiseren hoopt de vereniging iedereen in het dorp te bereiken.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Op vrijdag 4 juli verandert cultureel centrum Landvast in de 'place to be' voor muziekminnend Alblasserdam. Om 20.00 uur is die dag namelijk de aftrap van een muziekmarathon: 24 uur lang luisteren naar en meedoen met muziek van alle onderdelen van de jubilerende vereniging.

Zo is de start voor de Melody Percussion Band (MPB), waarbij bezoekers alvast een voorproefje krijgen van het grote concert dat dit onderdeel heeft gepland in december. Maar daar blijft het niet bij: de Soli Band vermaakt gasten tijdens een speciale pubquiz, er kan 's nachts worden meegedaan met een open repetitie van de slagwerkgroep en in de ochtend is er ruimte voor een soort Alblasserdam-in-beweging, waarbij de klanken van feestorkest De Vrolijke Noot de spieren los moeten maken.

Zaterdagmiddag is er ruimte voor onder meer het fanfareorkest en het jeugdorkest, waarna de 24-uurs marathon om 19.00 uur wordt afgesloten met de presentatie van een film over de marathon zelf. Zin gekregen? Kaartjes zijn te verkrijgen via de website van de vereniging.

Lees meer over:

Lees ook

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_05_19_03.Still001

Lucinda Brand kondigt afscheid als wielrenner aan, al verlaat ze de sport niet

Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

milou van wijk

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.