Datums
In Dordrecht kunnen er op donderdag 2 januari en woensdag 8 januari in verschillende wijken bomen worden ingeleverd.
Ook in de buurgemeenten is er de mogelijkheid tot inleveren. Zo kunnen er in Hendrik-Ido-Ambacht op 2 en 10 januari bomen worden ingeleverd. In Alblasserdam op woensdag 8 januari. Hardinxveld-Giessendam heeft vrijdag 3 januari en zaterdag 4 januari uitgekozen als inleverdagen en Ridderkerk zaterdag 11 januari.
Op vrijdag 3 en zaterdag 4 januari kan er in gemeente Molenlanden op verschillende plekken kerstbomen worden ingeleverd. In Papendrecht en Sliedrecht woensdagmiddag 8 januari en in Zwijndrecht op vrijdag 3 en woensdag 8 januari.
Voor iedere boom die je inlevert krijg je 50 eurocent, voor iedere volle zak vuurwerkafval een euro. De regels hierover is per gemeente verschillend.
Kijk voor het gehele overzicht en de adressen waar u de bomen en vuurwerk kunt inleveren op onderstaande kerstboomkaart of op de website van de verschillende gemeentes.