Dordrecht, Netherlands

Man uit Zwijndrecht (34) na kettingbotsing overleden

Een van de twee slachtoffers die zwaargewond raakte bij een kettingbotsing op de A15 is overleden. Het gaat om een 34-jarige man uit Zwijndrecht, die dinsdag na het ongeluk naar het ziekenhuis werd gebracht en daar is overleden.
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 15 januari 2025 11:29 | Aangepast op 15 januari 2025 11:29
Het ongeluk gebeurde rond 17:30 uur bij Boven-Hardinxveld. Vier auto's klapten op elkaar, waarna twee zwaargewonden met spoed naar het ziekenhuis werden gebracht. Eén van hen is nu aan zijn verwondingen overleden.

Na het ongeluk was de politie nog de hele avond bezig met een sporenonderzoek. De A15 richting Rotterdam werd pas aan het eind van de avond vrijgegeven. De oorzaak van het ongeluk is nog onduidelijk.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond

Lees meer over:

Ongeluk|

Lees ook

Bestuurder aangehouden nadat hij op hoge snelheid tegen lantaarnpaal knalt

Een automobilist is donderdagavond aangehouden na een eenzijdig ongeluk in Papendrecht. De man kwam ...

Man kijkt op verkeerde stoplicht en veroorzaakt ongeluk

Op het kruispunt tussen de Galileïlaan, Talmaweg en de Hugo van Gijnweg in Dordrecht is donderdagavo...

Koelvrachtwagen op z’n kant: ‘Ik heb zoiets in 40 jaar nog nooit meegemaakt’

Een koelvrachtwagen van familiebedrijf Nickoot B.V. raakte woensdagmiddag op zijn kant op de Mijlweg...

112-nieuws: brand door pannetje op vuur en motorrijder belandt in sloot

De hulpdiensten zijn donderdag meermaals uitgerukt in Dordrecht. In de middag heeft de brandweer een...

Auto belandt op kant na eenzijdig ongeluk

Een elektrische auto is dinsdagochtend op zijn kant beland in Dordrecht. Het ongeluk gebeurde rond 0...

112-nieuws: fietsers raken gewond na aanrijdingen

Bij meerdere ongelukken in Dordrecht zijn donderdagmiddag fietsers gewond geraakt. Het ging mis op h...