gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Metershoge vlammen slaan uit auto: drie voertuigen beschadigd

933106329bded04ce1ee0214eb042f09

Bij een voertuigbrand in Alblasserdam zijn in de nacht van zondag op maandag drie auto's flink beschadigd geraakt. Rond 01.30 uur ontstond de brand.

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
De auto's stonden geparkeerd op het Wilgenplein. Metershoge vlammen sloegen uit één van de auto's. Daarbij klonken ook luide knallen van onder meer de autobanden die ontploften, meldt onze mediapartner Rijnmond op basis van lokale media.

Om de voertuigen te koelen en de brand te blussen zijn water en schuim gebruikt. Het is niet bekend hoe de brand kon ontstaan. De 81-jarige eigenaresse van de auto was maandagochtend ontdaan toen zij haar uitgebrande auto zag. "Ik weet niet wat ik zeggen moet", zegt ze tegen Rijnmond. "Je hebt niks meer nu."

In de ochtend was het ook nog goed te ruiken dat er een flinke brand had gewoed.

Lees ook

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

20260805_084126

Daar gaat ‘ie dan: klep Papendrechtsebrug onderweg naar de sloop

De brugklep van de Papendrechtsebrug is onderweg naar de sloop. Wie tussen 8.00 uur en 9.00 uur vanuit Dordrecht, Papendrecht of Zwijndrecht richting de Beneden Merwede keek, ving mogelijk een blik op van het transport.