Dordrecht, Netherlands

Nachtafsluiting Papendrechtsebrug; 20 minuten extra reistijd

De Papendrechtsebrug wordt vannacht afgesloten voor werkzaamheden RTV Dordrecht
Rijkswaterstaat heeft aangekondigd dat de brug over de Merwede bij Papendrecht vannacht wordt afgesloten. Dit vanwege een reeks renovaties aan de N3.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 28 oktober 2024 12:00 | Aangepast op 28 oktober 2024 10:56
De brug is tussen 22.00 uur en 05.00 uur afgesloten, in de nacht van maandag 28 oktober en dinsdag 29 oktober. Let op, want de opritten naar de N3 worden al om 21.00 uur afgesloten.

Verkeer wordt omgeleid met een vertraging van 20 minuten. Indien de werkzaamheden na vannacht nog niet af zijn, is de brug mogelijk ook dicht op 29, 30 en 31 oktober 2024.

Meest gelezen

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

Pascalle van Werkhoven | 27 apr 2025 09:21

Dordrecht geniet van Koningsdagoptreden van Nielson en Douwe Bob

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 26 apr 2025 16:51

Lees ook

Man slaat op de vlucht na stopteken en crasht in greppel

Een politieachtervolging is maandag rond 18.00 uur geëindigd met een crash in een greppel. De 21-jar...

N3 weer open na ongeluk met meerdere voertuigen

De N3 tussen Dordrecht en Papendrecht is vrijdagochtend dicht geweest bij Dordrecht-Krispijn. Dat kw...

Ongeluk Drechttunnel: tunnelbuis richting Rotterdam dicht

Door een ongeval in de Drechttunnel is één van de tunnelbuizen een tijd lang afgesloten geweest. Vol...

Maak kennis met het polsstokhoogspring-talent van onze streek

Met een sprong van 3,60 meter veroverde Twan Gils uit Papendrecht onlangs de zilveren medaille bij h...

Auto brandt uit op N3

Op de N3 is woensdagavond een auto in brand gevlogen. Dat gebeurde op de weg richting Dordrecht, ter...

Sloop oud-politiebureau en brandweerkazerne Papendrecht van start

Gemeente Papendrecht is begonnen met de sloop van het oude politiebureau en de brandweerkazerne aan ...