Dordrecht, Netherlands

Nep-bezorgers overvallen vrouw in Hardinxveld

Onderzoek naar de woningoverval RTV Dordrecht
Een woning aan de Leeuwerik in Hardinxveld-Giessendam is dinsdagmorgen overvallen. Twee mannen, verkleed als bezorgers van PostNL, mishandelden en bedreigden de 41-jarige bewoonster.
Redactie Streek 56 | 8 april 2025 13:30 | Aangepast op 8 april 2025 13:30
De overval was rond 10:45 uur. De mannen gingen er na de overval vandoor in een witte bestelbus. Wat zij hebben buitgemaakt, is nog niet bekend.

De politie doet momenteel in de buurt onderzoek naar de overval. Mensen die iets hebben gezien, wordt opgeroepen zich te melden bij de politie.
Het pakketje waarmee de 'bezorgers' voor de deur stonden RTV Dordrecht

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...