Dordrecht, Netherlands

Ongeluk en kapotte vrachtwagen zorgen voor lange files in avondspits

Veel schade door een ongeluk bij Ridderkerk Rijkswaterstaat
Bij knooppunt Ridderkerk is de verbindingsweg vanaf de A15 richting Breda (A16) afgesloten. Door een ongeluk is een zogeheten rimpelbuisobstakelbeveiliger beschadigd geraakt. Dat is een soort vangrail. In de avonduren wordt deze vervangen.
Corrado Francke | 7 mei 2025 17:24 | Aangepast op 7 mei 2025 17:24
Door het ongeluk ontstond een kilometerslange file vanuit westelijke richting. Rijkswaterstaat verwacht dat de afgesloten verbindingsweg rond 18:00 uur wel weer open kan.

Vrachtwagen gestrand
Op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam strandde een vrachtwagen nadat de remmen vastliepen. Een berger werd opgeroepen om het voertuig weg te halen. Op de weg richting Gorinchem ontstond daarom een flinke file, maar richting het einde van de middag nam de vertraging weer af.
De vastgelopen vrachtwagen Rijkswaterstaat

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...