Dordrecht, Netherlands

Ongeluk en kapotte vrachtwagen zorgen voor lange files in avondspits

Veel schade door een ongeluk bij Ridderkerk Rijkswaterstaat
Bij knooppunt Ridderkerk is de verbindingsweg vanaf de A15 richting Breda (A16) afgesloten. Door een ongeluk is een zogeheten rimpelbuisobstakelbeveiliger beschadigd geraakt. Dat is een soort vangrail. In de avonduren wordt deze vervangen.
Corrado Francke | 7 mei 2025 17:24 | Aangepast op 7 mei 2025 17:24
Door het ongeluk ontstond een kilometerslange file vanuit westelijke richting. Rijkswaterstaat verwacht dat de afgesloten verbindingsweg rond 18:00 uur wel weer open kan.

Vrachtwagen gestrand
Op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam strandde een vrachtwagen nadat de remmen vastliepen. Een berger werd opgeroepen om het voertuig weg te halen. Op de weg richting Gorinchem ontstond daarom een flinke file, maar richting het einde van de middag nam de vertraging weer af.
De vastgelopen vrachtwagen Rijkswaterstaat

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...