Dordrecht, Netherlands

Recordaantal hardlopers en veel publiek bij Ridderkerk City Run

De jongsten staan klaar voor de Kids' Run Roelie 't Jong
Een recordaantal hardlopers deed zondag mee aan de Ridderkerk City Run. Ook kwam er veel publiek af op het evenement. Ondanks dat het fris was, bleef het gelukkig wel droog.
Redactie Streek 56 | Roelie t Jong | 1 oktober 2024 10:21 | Aangepast op 1 oktober 2024 10:21
Het is de tweede keer dat welzijnsorganisatie Facet dit hardloopevenement in het centrum van Ridderkerk hield. Er werden drie verschillende afstanden gelopen, waaronder de Kids’ Run van iets meer dan een kilometer.

Kids’ Run
Veel Ridderkerkse kinderen liepen de 1,3 kilometer door het Ridderkerkse centrum. Sommige kinderen liepen hand in hand met een ouder, maar de meeste kinderen kwamen zelfstandig over de finish. Winnaar werd Scott.

5 en 10 kilometer
Daarna volgden de 5 en de 10 kilometer. Aan beide afstanden werd door een groot aantal deelnemers meegedaan. Ook wethouder Henk van Os voltooide de tocht.

De 10 kilometer werd bij de heren gewonnen door Leon, Dennis werd tweede en het brons was voor Jelmer. Bij de dames ging de winst naar Femke.

Daarnaast was er ook een aantal Business-teams, dat mee liep. Winnaar op de 5 kilometer was het team van De Fakkel en de 10 kilometer werd gewonnen door het team van Van der Valk Hotel Ridderkerk.
De mannen starten hun run Roelie ´t Jong

Lees ook

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...