gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Roy Hoornweg te gast in ‘Appeltaart of Boterkoek'

bdf96fac6519f501e20b737543747412.jpg

In de eerste uitzending van ‘Appeltaart of Boterkoek' in 2025 heeft Wim de Leur een gesprek met de bekendste atleet uit onze streek Roy Hoornweg. Het programma van onze collega's van RTV Papendrecht is deze week in twee delen te zien op TV Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Roy Hoornweg is de bekendste hardloper uit onze streek, een geboren Dordtenaar die al jaren in Papendrecht woont. Hij kreeg internationale erkenning als goede tempomaker voor topatleten bij grote hardloopwedstrijden. Zelf won Hoornweg zeven nationale titels en pakte in 2023 een zilveren medaille op het Nederlands kampioenschap marathon in Rotterdam.

Roy Hoornweg besloot als kleuter al dat hij marathons zou gaan lopen. Dat klinkt wat onwaarschijnlijk, maar Roy heeft een kostelijk verhaal om dat te bewijzen. Zijn sportcarrière ging niet altijd over rozen, maar de sfeer bij atletiekvereniging Passaat, de hulp van zijn coaches en vooral zijn eigen doorzettingsvermogen brachten hem naar de top. Hij is nu 35, maar nog steeds ambitieus.

De aflevering van ‘Appeltaart of Boterkoek' met Roy Hoornweg is deze week in twee delen te zien op TV Dordrecht. Vandaag 6 januari deel 1 vanaf 18.00 direct na het TV Nieuws en woensdag 8 januari as deel 2 ook vanaf 18.00 uur direct na het Nieuws, beide dagen met herhaling ieder uur.

Kun je écht niet wachten? Bekijk de aflevering van Appeltaart of Boterkoek dan nu al via het YouTube-kanaal van mediapartner RTV Papendrecht:

Lees meer over:

|

Lees ook

pasar malam.png

Dit verdwenen evenement keert terug naar Dordrecht

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement weer terug naar het eiland, maar op een nieuwe locatie.

talkshowaantafel.png

Praat mee over de toekomst van zorg en gezondheid in onze streek

Zorg verandert. Dat merken steeds meer inwoners, of zij nu zorg nodig hebben of niet. Wat betekent dat voor onze streek? En wat kunnen inwoners zelf doen om gezond en zelfstandig te blijven?

zomerconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: zomerconcert Trinitatiskapel

Op 25 april trapten Karin Dolman en Caecilia Boschman een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

foto de brug2.png

Aan dit onderdeel van de Papendrechtsebrug wordt al bijna twee jaar gewerkt

De Papendrechtsebrug gaat in juli dicht voor al het verkeer. Negen maanden lang worden er flinke renovaties uitgevoerd aan de brug. Hoewel de renovatie ter plekke nog moet beginnen, wordt er bij Hollandia in Krimpen aan den IJssel al sinds 2024 gewerkt aan een heel belangrijk onderdeel: de nieuwe brugklep.

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.