Dordrecht, Netherlands

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Het ongeluk gebeurde op de Stationsweg AS Media
Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een auto kwam op de Stationsweg in botsing met hem en reed vervolgens door.
Rijnmond | Redactie Streekomroep | 5 december 2025 10:16 | Aangepast op 5 december 2025 10:16
De jongen uit Brandwijk in de gemeente Molenlanden stak volgens Rijnmond even na 22.00 uur met zijn scooter de weg over, toen hij in botsing kwam met het voertuig. Het slachtoffer is zwaargewond op het asfalt achtergelaten.

De bromfietser is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het onderzoek naar de aanrijding is nog in volle gang. De politie roept daarbij mensen op die iets hebben gezien of gehoord, om zich te melden.

Lees meer over:

Ongeluk|

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Auto belandt op zijkant na botsing

Een automobilist is dit weekend met zijn wagen gekanteld in Ridderkerk. De bestuurder zou eerst op h...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...