gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sloop oud-politiebureau en brandweerkazerne Papendrecht van start

ef1d663015d28b75e1d12bb73fb3f7ad.jpg

Gemeente Papendrecht is begonnen met de sloop van het oude politiebureau en de brandweerkazerne aan de Poldermolen. Op de plek komen appartementencomplexen te staan.

Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
Sinds begin 2023 worden de gebouwen niet voor hun oorspronkelijke functie gebruikt. De gemeente heeft de locatie nog voor een tijd als opvangplek voor 85 vluchtelingen gebruikt. Daar kwam in november vorig jaar een einde aan. Sindsdien staan de gebouwen leeg.


Op de plek die vrijkomt, komen drie appartementencomplexen te staan. Het gaat om twee woontorens van vijf verdiepingen en een woontoren van twaalf etages (eerder nog tien). Daarbij gaat het om koopwoningen in het midden en hoge segment, tussen de 75 en 100 vierkante meter.
b64ea6347e0149dfe33696a4b334c8b7.jpg

Lees ook

fotooverval.png

Man (21) vrijgesproken van medeplegen overval dankzij liegende medeverdachte

Hij was wel aanwezig tijdens een woningoverval in Alblasserdam, maar toch spreekt de rechtbank Lawand A. (21) vrij. De verdachte dacht namelijk dat hij spullen op ging halen bij het slachtoffer, maar dat bleek een leugen van een medeverdachte.

lijnzaadstraatrotterdampolitie.png

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.

PSX_20260604_044825.jpg

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

businkridderkerkpoltrokmolen.jpg

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

IMG_7909.jpg

Oplichters maken honderden slachtoffers: politie de straat op om inwoners wakker schudden

Of het nu gaat om nepbankmedewerkers, WhatsAppfraude of vermeende agenten: online oplichting zorgt voor honderden slachtoffers. Om inwoners bewust te maken van de gevaren, is daarom is een landelijke actiedag in het leven geroepen. Ook in onze streek gingen onder meer agenten en jongerenwerkers de straat op.

2606028031.jpg

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.