gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sportvrijwilligers in het zonnetje gezet: 'Belangrijk om ze te waarderen'

f53e572b859e289c4267c4196f6e16c6

Drie sportvrijwilligers uit Papendrecht zijn woensdagavond geëerd door de gemeente. Het gaat om Ellie Korteland van Atletiekvereniging Passaat, John de Vos van Tennisvereniging TOP en Shemara Rook van handbalvereniging DES'72.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Zij zijn door de sportvereniging voorgedragen en gezamenlijk benoemd tot sportvrijwilliger 2024, een jaarlijkse traditie vanuit de gemeente Papendrecht.

'Ware cultuurdrager met een groot clubhart'
Korteland is een van de harde werkers binnen AV Passaat. Zo zorgt ze er mede voor dat de kantine blijft draaien, begeleidt ze pupillen en verzorgt ze hapjes en drankjes voor wandelgroepen, juryleden en bezoekers. "Haar inzet, betrouwbaarheid en betrokkenheid zijn ongeëvenaard, van het inkopen en organiseren van evenementen tot het maken van lunchpakketten en het zorgvuldig bijhouden van verkoopgegevens", zo valt te lezen in het 'juryrapport'. Korteland wordt een 'ware cultuurdrager met een groot clubhart' genoemd.

Dat geldt ook voor De Vos, die volgens de vereniging van onschatbare waarde is. Hij organiseert allerlei evenementen en enthousiasmeert leden om vrijwilligerswerk te doen. "Dankzij zijn tomeloze energie en enthousiasme staat TOP waar het nu is", aldus het bestuur van de tennisclub.

Wedstrijdsecretaris
Rook is niet alleen als keepster, maar ook als fanatiek vrijwilliger actief binnen DES'72. Zo zorgt ze als wedstrijdsecretaris voor de wedstrijdplanning en is ze betrokken bij activiteiten naast het handbal, waaronder het jeugdkamp. "De vereniging is blij met al jouw inzet voor ons en we hopen dat je nog heel lang actief blijft binnen de vereniging", laat het clubbestuur optekenen.

Bekijk via ons YouTube-kanaal een sfeerimpressie van de avond, georganiseerd bij korfbalclub PKC:

Lees ook

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.